Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Світоч"
2016-2017 олімпіади
Регистрация Вход
Про нас











Рубрики
Педагогічний колектив [53]
Олімпіади [169]
Заходи [350]
Предметний тиждень [248]
Методична робота [29]
Оголошення [195]
Конкурси [285]
Спорт [113]
Батькам [45]
Подорожуємо [57]
Акція [46]
Пам'ять [10]
Від психолога [19]
Опитування [22]
ЗНО [53]
ДПА [7]
Оголошено конкурс [27]
Цікавинки [5]
Знай наших [38]
Патріотичне виховання [67]
літній табір [87]
Профорієнтаційна робота [93]
Початкова школа [4]
Літня школа [30]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Всеукраїнські учнівські олімпіади, МАН

 

2016/2017

Результати районних інтелектуальних змагань:

Предметні олімпіади:

Учні нашої школи в предметних олімпіадах ІІ туру в цьому році завоювали 301 бал, це більше ніж в минулому році! (для порівняння: "Софія"- 166 б., "Талант" - 143 б., "Сузір'я" - 140 б.)

97 перемог: І місце - 33, ІІ місце - 36, ІІІ - 28. 53 учні стали призерами, з них деякі по декілька раз: 

клас ПІ участь перемога
Бікулова Єлизавета  6 5
Бабанін Андрій  4 4
Гріщенко Данило  4 4
11А Олійник Максим  4 3
10А Плотнікова Анна  3 3
Багмет Яна  5 3
10А Полканова Таїсія  4 3
10А Семеренко Олександра  3 3
10А Стоянова Вероніка  3 3
10А Качан Володимир  3 3
11Б Кобиляцька Владислава  3 3
10А Бурбела Вероніка  4 3
11Б Міхно Дар’я  3 3
Комарець Катерина  4 3
10А Багмут Наталія  3 3

  Результати всіх учасників можна переглянути  тут (на різних листах - по предметах, по учнях) 

Конкурс–захист науково–дослідницьких робіт учнів–членів МАН:

Наукові відділення філософії та суспільствознавства
Секція - Соціологія
І місце -Плотнікова  Анна (10А) , кер.  Зав’ялова Н.О.

Наукове відділення математика.
І місце - Бабанін  Андрій (8А), кер.  Ракша О.С.
ІІ місце - Полканова Таїсія, (10А), кер.  Яхно Т.І.

Наукове відділення мовознавств
Секція - англійська мова
І місце - Коваль Тетяна (8А), кер. Коваль О.В.
ІІ місце - Комарець Катерина (9Б), кер. Коваль О.В.
ІІ місце - Сорока Марія (8А), кер. Торохтій Н.О.

Наукові відділення екології та аграрних наук, кер. Костенко Н.І. 
Секція - агрономія
 І місце - Стоянова Вероніка (10А)
ІІ місце - Сорока Владислав (11А)
ІІ місце - Духонченко  Ольга (9А)

Наукове відділення комп’ютерних наук
Секція - Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
ІІ місце - Шамріна Юлія (9А), кер.Ткаленко Н.В.

Наукове відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства 
ІІ місце - Завгородня  Анастасія, кер. Куцарєва М.О..

Результати обласних інтелектуальних змагань:

 Призери обласних олімпіад:

Французська мова
ІІ місце - Семеренко О. (10А)
ІІІ місце-  Завгородня А. (10А)
ІІІ місце-  Коваль Т.(8А)
Вчитель: Краснова О.В.

Математика
ІІІ місце- Лісняк Євгеній (7А)
Вчитель:
 Голубєва С.А.

Географія
ІІІ місце- Бікулова Єлизавєта (9Б)
Вчитель:
 Сізова Т.П..

Російська мова
ІІІ місце- Плотнікова Анна (10А)
Вчитель:
 Михайленко В.Г.

Ввійшли в десятку кращих:

Хімія Стоянова Вероніка (10А),  вч. Костенко Н.І.
Англійська мова  
Бурбела Вероніка (10А) вч. Олійник О.І.
Французька мова - Кротова Альвіна (9-А)  вч. Краснова О.В.
Астрономія Олійник Максим (11Б), (вч. Садова А.І.)

 

 Призери обласних МАН:

3 місце - Стоянова Вероніка (10А),  вч. Костенко Н.І.


2019-2020     2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015-2016   До 2015 року

Пошук


Афіша тижня
Грудень Тематичний період: «Новорічний калейдоскоп»

06.12 - День Української армії.

25.12 - Католицьке Різдво

Нове на сайті

Національна дитяча "гаряча лінія"
Національга дитяча гаряча лінія


Сайти, де нам раді