Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Світоч"
2017-2018 олімпіади
Регистрация Вход
Про нас











Рубрики
Педагогічний колектив [50]
Олімпіади [152]
Заходи [346]
Предметний тиждень [247]
Методична робота [29]
Оголошення [195]
Конкурси [280]
Спорт [111]
Батькам [45]
Подорожуємо [56]
Акція [45]
Пам'ять [9]
Від психолога [19]
Опитування [22]
ЗНО [52]
ДПА [7]
Оголошено конкурс [27]
Цікавинки [5]
Знай наших [38]
Патріотичне виховання [66]
літній табір [87]
Профорієнтаційна робота [92]
Початкова школа [4]
Літня школа [30]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Всеукраїнські учнівські олімпіади, МАН

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015-2016

До 2015 року


 

2017/2018

Олімпіади в початковій школі

Найкращі результати з української, російської мови показали учні 3-4 класів:

  • 1 місце -  Надточий Діана, 3-Б, вч. Тукшаїтова М.А.(рос. мова)
  • 2 місце - Караіванова Аріна,  3-А, вч. Ігнатенко Т.П. (укр. мова)
  • 3 місце - Жадан Валерія, 3-А,  вч. Ігнатенко Т.П. (укр. мова)
  • 1 місце - Тимків Ангеліна, 4-В, вч. Терзі Н.С. (рос. мова)
  • 2 місце - Шарапова Аміра, 4-Б,  вч. Краєва С.П.(рос. мова)
  • 2 місце - Демешко Олександра, 4-А, вч. Євсюкова І.М.(укр. мова)
  • 3 місце -  Карпенко Єлизавета, 4-Б,  вч. Краєва С.П.(рос. мова)
  • 3 місце - Моргун Єгор, 3-В, вч. Алєнікова Т.В. (рос. мова)

Найкращі результати з математики показали учні 3-4 класів:

  • 1 місце - Жекало Анастасія, 3-В, вч. Алєнікова Т.В.
  • 2 місце - Тищенко Тимофій , 3-А, вч. Ігнатенко Т.П.
  • 3 місце - Верхогляд Анастасія, 3-В, вч. Алєнікова Т.В.
  • 1 місце-   Янченко Андрій, 4-Б,  вч. Краєва С.П.
  • 2 місце  - Торохтій Матвій, 4-В, вч. Терзі Н.С.
  • 3 місце  - Овчаренко Домініка, 4-А,  вч. Євсюкова І М.

Результати районних інтелектуальних змагань:

Предметні олімпіади: 

95 призових місць, з них І- 23, ІІ - 36, ІІІ - 36 і набрали - 267 балів. 
Рекордсменка по кількості перемог  в цьому році  - Багмет Яна (9Б) - 5 призових місць (російська мова, хімія, фізика, інф.технології, креслення).
4 перемоги мають  Бікулова Єлизавета (10Б) (географія, біологія, українська мова, інф. технології), Полканова Таісія (11А)(економіка, право, математика, астрономія), Стоянова Вероніка (11А) (хімія, географія, астрономія, креслення).
Тричі були в призерах Бабанін Андрій, Гріщенко Данило,  Качан Володимир, Комарець Катерина, Лобас Ігор, Прозор Анастасія, Семеренко Олександра, Багмут Наталія.
Рекордсменами по кількості набраних балів є Бікулова Єлизавета та Стоянова Вероніка  (12 б.).

 Результати всіх учасників

Конкурс–захист науково–дослідницьких робіт учнів–членів МАН:

Наукове відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

3 місце - Бікулова Єлизавета (10Б), кер. Муц Л.П.

Наукове відділення екології та аграрних наук:

  • 1 місце - Комарець Катерина (10Б), кер. Костенко Н.І.
  • 1 місце - Стоянова Вероніка (11А), кер. Костенко Н.І.

Наукове відділення хімії та біології:

1 місце - Вовк Вікторія (9А), кер. Костенко Н.І.

Наукове відділення математика:
3 місце - Щербань Марія (8А), кер. Дубінець Т.О.

Наукове відділення мовознавства

  • 1 місце - Ніколіна Ірина  (11А), кер. Бурикіна І.О.
  • 1 місце - Гріщенко Данило  (10Б), кер. Коваль О.В.
  • 2 місце - Коваль Тетяна (9А), кер. Торохтій Н.О.

Наукове відділення філософії та суспільствознавства
1 місце - Плотнікова Анна  (11А), кер. Зав'ялова Н.О.

Результати обласних інтелектуальних змагань:

 Призери обласних олімпіад:

Математика
ІІ місце- Лісняк Євгеній (8А)
Вчитель:
 Голубєва С.А.

Російська мова
ІІ місце- Рябкіна Наталія (8Б)
Вчитель:
 Чивкіна І.П.

Англійська  мова
ІІІ місце- Бабич Ангеліна (11А)
Вчитель: 
Олійник О.І.

Інформатика (програмування)
ІІ місце- Бабанін Андрій (9А)
Вчитель: 
Іванов Є.О.

Французька мова

ІІ місце - Коваль Тетяна (9А) (на 1 бал відстала від лідера)
ІІІ місце - Кротова Альвіна (10А)
ІІІ місце - Семеренко Олександра (11А)
ІІІ місце - Завогородня Анастасія (11А).

Креслення
ІІІ місце- Кордіс Тетяна (9Б)
ІІІ місце- Сабліна Анастасія  (8Б)
Вчитель:
 Шкабєріна Г.П.

Ввійшли в шестірку кращих:
Англійська мова  Коваль Тетяна (9А) вч. Завалко О.Г.

 

 Призери обласних МАН:

Наукове відділення філософії та суспільствознавства
3 місце - Плотнікова Анна  (11А), кер. Зав'ялова Н.О.

Наукове відділення екології та аграрних наук:
2 місце - Стоянова Вероніка (11А), кер. Костенко Н.І.


2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015-2016

До 2015 року


 

Пошук


Афіша тижня
Жовтень Тематичний період: «Слава та велич твоя, школо «Світоч»

15-18.10

Проектна діяльність «Слава та велич твоя, школа «Світоч»» 1-11 класи.




Нове на сайті

Національна дитяча "гаряча лінія"
Національга дитяча гаряча лінія


Сайти, де нам раді