Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Світоч"
2018-2019 Олімпіади
Регистрация Вход
Про нас











Рубрики
Педагогічний колектив [50]
Олімпіади [152]
Заходи [346]
Предметний тиждень [247]
Методична робота [29]
Оголошення [195]
Конкурси [280]
Спорт [111]
Батькам [45]
Подорожуємо [56]
Акція [45]
Пам'ять [9]
Від психолога [19]
Опитування [22]
ЗНО [52]
ДПА [7]
Оголошено конкурс [27]
Цікавинки [5]
Знай наших [38]
Патріотичне виховання [66]
літній табір [87]
Профорієнтаційна робота [92]
Початкова школа [4]
Літня школа [30]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Всеукраїнські учнівські олімпіади, МАН

2018/2019

Результати районних інтелектуальних змагань:

Предметні олімпіади: 

Результати всіх учасників (по предметах)

Результати (по учнях)

Конкурс–захист науково–дослідницьких робіт учнів–членів МАН:

Наукове відділення біології, екології, хімії та аграрних наук:

  • 1 місце - Карнаух Поліна (9А)
  • 2 місце - Вовк Вікторія (10Б)
  • 3 місце - Комарець Катерина (11Б)
  • 3 місце - Пан Катерина (10А), кер. Костенко Н.І.

Наукове відділення математика:
3 місце - Сабліна Анастасія (9Б), кер. Дубінець Т.О.

Наукове відділення мовознавства

  • 1 місце - Легкоступ Владислава  (9Б), кер. Коваль О.В.
  • 2 місце - Коваль Тетяна (9А), кер. Торохтій Н.О.

Наукове відділення філософії та суспільствознавства
2 місце - Лисенко Діана  (10А), кер. Зав'ялова Н.О.

Наукове відділення технічних наук

  • 1 місце - Шевченко Павло  (9Б), кер. Асєєв В.І.

Результати обласних інтелектуальних змагань:

 Призери обласних олімпіад:

Знавці Біблії

  • ІІІ місце - Безкоровайна Єлизавета (11А) (уч. Щербань Н.А.)

Французька мова

  • І місце Лисенко Ірина (8А) (уч. Македонська М.П.)
  • ІІ місце - Коваль Тетяна (10А) (уч. Краснова О.В.)
  • ІІІ місце - Кротова Альвіна (11А) (уч. Краснова О.В.)

Англійська мова

  • ІІ місце Ананко Олеся (9А) (уч. Олійник О.І.)
  • ІІ місце - Коваль Тетяна (10А) (уч. Завалко О.Г..)

Математика

  •  ІІІ місце Бабанін Андрій (10А) (уч. Ракша О.С.)

Інформатика

  • ІІ місце Бабанін Андрій (10А) (уч. Іванов Є.О.)

Російська мова

  •  ІІІ місце Рябкіна Наталя (9А) (уч. Чивкіна І.П.)

Ввійшли в шестірку кращих:
Хімія  Прозор Анастасія (9А) вч. Костенко Н.І.
Програмування Лобас Ігор (9А), Прозор Анастасія (9А) вч. Іванов Є.О.

 

2019-2020     2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015-2016   До 2015 року

Пошук


Афіша тижня
Жовтень Тематичний період: «Слава та велич твоя, школо «Світоч»

15-18.10

Проектна діяльність «Слава та велич твоя, школа «Світоч»» 1-11 класи.




Нове на сайті

Національна дитяча "гаряча лінія"
Національга дитяча гаряча лінія


Сайти, де нам раді