Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Світоч"
2019-2020 Олімпіади
Регистрация Вход
Про нас












Рубрики
Педагогічний колектив [55]
Олімпіади [175]
Заходи [366]
Предметний тиждень [252]
Методична робота [30]
Оголошення [207]
Конкурси [303]
Спорт [118]
Батькам [46]
Подорожуємо [58]
Акція [50]
Пам'ять [12]
Від психолога [19]
Опитування [22]
ЗНО [55]
ДПА [7]
Оголошено конкурс [27]
Цікавинки [5]
Знай наших [38]
Патріотичне виховання [68]
літній табір [87]
Профорієнтаційна робота [97]
Початкова школа [4]
Літня школа [30]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Всеукраїнські учнівські олімпіади, МАН

2018/2019    

2017/2018    

2016/2017   

2015-2016  

До 2015 року


2019-2020

 

 

 

 

 

 

 

Результати районних інтелектуальних змагань:

Предметні олімпіади: 
 

Математика

  • 1 місце Вахтін Максим 7-В (уч. Ракша О.С.), Ряхін Олександр 9-Б (уч. Яхно Т.І.), Прозор Анастасія 10-А (уч. Голубєва С.А.), Бабанін Андрій 11-А (уч. Ракша О.С.)
  • 2 місце  Овчаренко Домініка 6-А (уч. Швець В.О.), Лобас Ігор 10-А (уч. Голубєва С.А.)
  • 3 місце Яшин Денис 7-Г (уч. Дубінець Т.О.), Іващенко Ілля 8-Б (уч. Яхно Т.І.)

Українська мова

  • 2 місце Свєтлая Анна 7-В (уч. Ясир Л.І), Арнаут Катерина 8-Б (уч. Ясир Л.І), Ряхін Олександр9-Б (уч.КуцарєваМ.О.), Крамчанін Аліна 9-Б  (уч.КуцарєваМ.О.)
  • 3 місце Прозор Анастасія 10-А (уч. Письменна Л.П.), Єремєєва Вікторія 11-А (уч. Ясир Л.І, Баша В.В)

Біологія

  • 2 місце Кислий Андрій 9-Б (уч. Щербань І.Г.), Русіна Єлизавета 8-Б (уч.Турська О.М), Бегічева Катерина 11А (уч.Турська О.М)

Російська мова

  • 1 місце Холоста Олеся 9-А (уч.Чивкіна І.П.)
  • 2 місце Нікуліна Маргарита 9-Б (уч.Михайленко В.Г.), Легкоступ Владислава 10-Б (уч.Михайленко В.Г.), Вовк Віторія 11-Б (уч.Михайленко В.Г.)

Історія

  • 2 місце Арнаут Катерина 8-Б  (уч.Зав’ялова Н.О.), 
  • 3 місце Приходько Марія 9-Б (уч.Жугіна Є.І.), Русіна Єлизавета 8-Б (уч.Зав’ялова Н.О.), Єремєєва Вікторія 11-А (уч.Зав’ялова Н.О.)

Хімія

  • 1місце Літвіненко Влада 7-Б  (уч.Костенко Н.І.),Бегічева Катерина 11-А (уч.Костенко Н.І.)
  • 2 місце Цвєткова Юлія 7-Б  (уч.Костенко Н.І.), Мішанчук Артем 8-А  (уч.Костенко Н.І.) Прозор Анастасія 10-А (уч.Костенко Н.І.), Пан Катерина 11-А (уч.Костенко Н.І.)
  • 3 місце Костюк Ярослав 7-Б  (уч.Костенко Н.І.), Леонова Вікторія 8-А (уч.Костенко Н.І.), Лосєв Данило 9-Б (уч.Костенко Н.І.), Лобас Ігор 10-А (уч.Костенко Н.І.)

Програмування

  • 1місце Бабанін Андрій 11-А  (уч.Іванов Є.О.) 
  • 2 місце Лобас Ігор 10-А (уч.Іванов Є.О.)
  • 3 місце Прозор Анастасія 10-А (уч.Іванов Є.О.)

Технічна праця

  • 1місце  Іващенко Ілля 8-Б (уч.Асєєв В.І.)
  • 3 місце Пленник Едуард 7-В (уч.Асєєв В.І.)

Обслуговуюча праця

  • 3 місце  Нікуліна Маргарита 9-Б, Бегічева Катерина 11-А  (уч.Щербань І.Г.)

Фізика

  • 1місце  Іващенко Ілля 8-Б (уч.Садова А.І.), Ряхін Олександр 9-Б  (уч.Садова А.І.), Бабанін Андрій 11-А  (уч.Садова А.І.)
  • 3 місце Пленник Едуард 7-В (уч.Асєєв В.І.)

Англійська мова

  • 1місце Єремєєва Вероніка 8-А(уч. Бурикіна І.О.), Холоста Олеся 9-А (уч. Завалко О.Г.), Ананко Олеся 10-А (уч. Олійник О.І.),
  • 2 місце Чуб Нікіта 7-А (уч. Завалко О.Г.), Лисенко Ірина 9Б (уч. Бурикіна І.О.), Коваленко Артем 10-А (уч. Олійник О.І.), Сорока Марія 11А (уч. Завалко О.Г.)
  • 3 місце Пан Анастасія 7А (уч. Завалко О.Г.), Ряхін Олександр 9-Б (уч. Асєєва Т.І.)

Фізична культура

  • 3 місце Дунаєнко Дмитро 10-Б (уч. Пуголовкіна О.В.)

Правознавство

  • 2 місце Нікуліна Маргарита 9Б (уч.Зав’ялова Н.О.), Кувшинова Анастасія 10Б (уч.Зав’ялова Н.О.), Легкоступ Владислава 10Б (уч.Зав’ялова Н.О.), 

Географія 

  • 2 місце Русіна Єлизавета 8-Б (уч. Сізова Н.О.), 
  • 3 місце Леонова Вікторія 8-А (уч. Сізова Н.О.), Арнаут Катерина 8-Б (уч. Сізова Н.О.), Лисенко Олександр 11-А (уч. Сізова Н.О.)

Астрономія

  • 1місце Шалдиш Олександр 11-А  (уч.Садова А.І.),  
  • 2 місце Вовк Вікторія 11Б (уч.Садова А.І.),  

Французька мова

  • 1місце Єремєєва Вікторія 8А (уч. Македонська М.П.), Лисенко Ірина 9Б (уч. Македонська М.П.)
  • 2 місце Приходько Марія 9Б (уч. Македонська М.П.)

Інформаційні технології

  • 2 місце Котляров Богдан 9-А (уч. Хабренко О.М.)
  • 3 місце Рябкіна Наталія 10-А (уч. Хабренко О.М.), Русіна Єлизавета 8-Б (уч. Хабренко О.М.)

Екологія

  • 2 місце Бегічева Катерина 11А (уч.Турська О.М)

Юні знавці Біблії

  • 1місце Присяжна Катерина 11-Б (уч.Щербань Н.А.),  
  • 2 місце Паняєва Лада 6А (уч.Щербань Н.А.),  

Креслення

  • 1місце Верходуб Яна 8-Б (уч. Шкабєріна Г.П.), 
  • 2 місце Ніколаєва Анастасія 8-Б (уч. Шкабєріна Г.П.), Кордіс Тетяна 11А (уч. Шкабєріна Г.П.)
  • 3 місце Ємельянова Вікторія 8-Б (уч. Шкабєріна Г.П.), Єремєєва Вікторія 11 А (уч.Шкабєріна Г.П.)



Конкурс–захист науково–дослідницьких робіт учнів–членів МАН:
Результати по предметах

Наукове відділення хімії, екології та аграрних наук:

  • 1 місце - Пенчук Євген(11А), Приходько Марія (9Б)
  • 2 місце - Вовк Вікторія (11Б), Пан Катерина (11А), кер. Костенко Н.І.

Наукове відділення математики:
1 місце - Бабанін Андрій (11А), кер. Ракша О.С.

Наукове відділення мовознавства

  • 1 місце - Ананко Софія  (9А), кер. Шульгіна О.П.
  • 2 місце - Легкоступ Владислава  (10Б), кер. Коваль О.В.
  • 3 місце - Ємельянова Вікторія (8Б), кер. Шинкаренко Л.Я.
  • 3 місце - Торохтій Поліна (10Б), кер. Письменна Л.П.

Наукове відділення філософії та суспільствознавства

  • 1 місце - Ананко Олеся  (10А)
  • 3 місце - Шкурко Світлана  (10А), кер. Зав'ялова Н.О.

Наукове відділення  фізики і астрономії

  • 3 місце - Шевченко Павло  (10Б), кер. Садова А.І., Асєєв В.І.

Наукове відділення комп’ютерних наук

  • 1 місце - Пленник Едуард  (7В), кер. Хабренко О.М.
  • 3 місце - Сосонна  Єлизавета (9Б), кер. Ткаленко Н.В.

 

Результати обласних інтелектуальних змагань:

 Призери обласних олімпіад:

 

Французька мова

  • ІІ місце - Лисенко Ірина (9-Б) (уч. Македонська М.П.)
  • ІІІ місце - Приходько Марія (9-Б) (уч. Македонська М.П.)

Англійська мова

  • ІІІ місце Ананко Олеся (10А) (уч. Олійник О.І.)

Фізика

  •  ІІІ місце Бабанін Андрій (11А) (уч. Садова А.І.)

Російська мова

  •  ІІ місце Холоста Олеся (9А) (уч. Чивкіна І.П.)
  • ІІІ місце Нікуліна Маргарита (9-Б) (уч. Михайленко В.Г.)

Креслення

  • І місце Кордіс Тетяна (11А) (уч. Шкабєріна Г.П.)
  • ІІ місце Верходуб Яна (8-Б) (уч. Шкабєріна Г.П.)
  • ІІІ місце Ніколаєва Софія (8-Б) (уч. Шкабєріна Г.П.)

 

Ввійшли в шестірку кращих:

Англійська мова
IV місце Холоста Олеся (9А) вч. Завалко О.Г.

Креслення 
IV місце Ємельянова Вікторія (8-Б), ) вч. Шкабєріна Г.П.


 

2019-2020     2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015-2016  До 2015 року

Пошук


Афіша тижня



Нове на сайті

Національна дитяча "гаряча лінія"
Національна дитяча гаряча лінія


Сайти, де нам раді