Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Світоч"
Архів Спортивні досягнення 2010-2014
Регистрация Вход
Про нас










Рубрики
Педагогічний колектив [46]
Олімпіади [148]
Заходи [326]
Предметний тиждень [239]
Методична робота [29]
Оголошення [187]
Конкурси [271]
Спорт [108]
Батькам [45]
Подорожуємо [54]
Акція [45]
Пам'ять [9]
Від психолога [19]
Опитування [22]
ЗНО [49]
ДПА [7]
Оголошено конкурс [27]
Цікавинки [5]
Знай наших [33]
Патріотичне виховання [63]
літній табір [75]
Профорієнтаційна робота [90]
Початкова школа [3]
Літня школа [9]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2013/2014 н.р.

2012/2013 н.р.

2011/2012 н.р.

2010/2011 н.р.

 

2013-2014 навчальний рік

Обласні:

Волейбол

  • Дівчата  - 4 місце

Районні:

Волейбол зональні

  • Дівчата  - І місце
  • Хлопці - ІІІ місце

Зональні  змагання з легкої атлетики.

Біг 100 м  

Дівчата:

І - Багмут Н. (14.00)
ІІ - Сорока О. (14.4)
ІІІ - Кордіс І. (14.5)

Хлопці:

І - Донець О. (11.7)
ІІ - Кропива Д. (12.4)
ІІІ - Гапон С. (12.6)

Стрибки в довжину з розбігу  

Дівчата:
І - Кордіс І. (4.10)
ІІІ - Сорока О. (3.80)

Хлопці:
ІІ - Сидоров В. (5.10)

Біг 400 м Біг 800м

Дівчата:
І - Багмут Н.  (1.12.2)
ІІ - Сорока О. (1.19.6)

Хлопці:
ІІ - Сидоров В. (2.25)
Естафета 4х100  

Дівчата  І місце:
Багмут Н.
Сорока О.
Кордіс І.
Татаринова К.

Хлопці І місце:
Гапон С.
Кропива Д.
Борисенко В.
Донець О.

Міські:

Шахи і шашки

Молодша група:

  • шашки  - 1 місце,
  • шахи - 3 місце.

Старша група - 4 місце

Настольний теніс (5 грудня)

  • Старша група - ІІ місце
  • Середня -  ІІІ місце

Міні-футбол  серед ЗНЗ (7-9 класи) в залік міської спартакіади (16.01.2014) - ІІІ місце 

 

Змагання серед 7-9 класів ЗНЗ з піонерболу та волейболу (23.01.2014):

  • Піонербол  (дівчата) - І місце
  • Волейбол (хлопці)-  ІІ місце.

Футбол

  • Старша група - ІІІ місце
  • Середня -  І місце

Волейбол

  • Дівчата  - І місце
  • Хлопці - 4 місце

Піонербол і волейбол (7-9 кл.)

  • Дівчата -І місце (піонербол)
  • Хлопці - ІІ місце (волейбол)

 


2012-2013 навчальний рік

Районні:

  • "Козацький гарт"- 5 місце

 

 

 

 

 

 

 

 

Міські:

Легка атлетика  в залік міської спартакіади (03.10.12)

Середня група
Біг 60м
Хлопці
  • Борисенко Владислав – 9-Б – Ім - 7.99 (с)
  •  Літюх Дмитро - 9-Б – ІІм.- 8.20 (с)
  •  Завалко Максим - 9-Б - ІІІ м-. 8.20(с)
  •  Неткач Євген -9-В - ІVм. 8.87(с)
Дівчата
  • Кордіс Ірина – 9-В -І м. – 8.95(с)
  • Глумова Христина – ІІм. -8-А – 9.66 (с)
  • Калініченко Катерина – ІІІм.- 8-А – 9.993(с) 

Естафета 4 по 100м
Хлопці -  І загальне місце
  • Кузнецов Валерій -9-Б
  • Матяш Олександр- 9-Б
  • Гапон Сергій – 9-Г
  • Борисенко Владислав – 9-Г
Дівчата - І загальне місце
  • Кордіс Ірина – 9-В
  • Глумова Христина – 8-А
  • Калініченко Катерина- 8-А
  • Бєлкіна Анна – 8-Б
Стрибки у довжину з розбігу
Хлопці
  • Кузнецов Валерій – 9-Б -490см - Ім.
  • Борисенко Владислав – 9-Б 465 см – Ім.
Дівчата
  • Кордіс Ірина – 9-В
  • Глумова Христина – 8-А

Біг 200м
Хлопці
  • Борисенко Владислав – ІІ м.
  • Скібінський Роман – ІІІ м.
  • Завалко Максим – ІІІ м.
  • Саєнко Сергій – ІVм.
Старша група
Біг 100м

Хлопці
  • Єсаян Андро – 11-А –Ім.-12.182 (с)
  • Семенець Владислав – 11-А- ІІм.-13.16 (с)
  • Беспалько Олег – 10-Б-ІІІм.-13.72 (с)
  • Чумаченко Михайло- 11-Б-ІІІм.-13.17(с)
Дівчата
  • Сидоренко Аліна – 10-Б –Ім.- 14.3 (с)
  • Багмут Лера – 11-Б-ІІм- 14.7(с)
  • Сажко Ріта – 11-Б – ІІІм.-15.2 (с)
  • Кривко Анна -11-Б – ІІІм.- 14.8 (с)
Естафета 4 по100м
Хлопці – ІІІ загальне місце
  • Семенець Владислав – 11-А ,
  • Чумаченко Михайло – 11Б,
  • Сиротенко Євген – 11Б,
  • Гнатенко Артем – 10-Б
Дівчата – І загальне місце 
  • Сажко Ріта -11-Б,
  • Багмут Лера- 11-Б, 
  • Сидоренко Аліна – 10 -Б,
  • Бурдейна Дарина – 11-А
Стрибки з розбігу у довжину
Хлопці
  • Семенець Владислав - 11-А – Ім. 490 см.
  • Чумаченко Михайло – 11-Б – Ім. 493см. 
Дівчата
  • Багмут Лера – 11- Б – Ім. 375 см.


Біг 200м
Дівчата
  • Кривко Анна -11-Б – Ім.
  • Сажко Ріта – 11-Б – ІІм.
  • Багмут Лера – 11-Б-ІІІм

Біг 800м – І - загальне місце.
Хлопці
  • Семенець Владислав - 11-А
  • Єсаян Андро – 11-А
  • Сиротенко Євген -11-Б


Настольний теніс в залік міської спартакіади:
Старша група: ІІІ місце
Середня група: ІІ місце
І місце в особитому заліку - учениця 11А класу Терновська Ксенія


Футбол
Середня група - ІІ місце
Старша - 5 місце



Баскетбол
Середня група - ІІ місце
Старша група - ІІІ місце

 



2011-2012 навчальний рік

 

Обласні змагання

"Олімпійське лелеченя" (зональні) - ІІІ місце

 

Районні змагання:

Міські:
піонербол (дівчата) - І місце
волейбол
футбол - ІІ місце
естафета - І місце
теніс
міні-футбол: Плавання
І місце в командній естафеті  -  Курцев О.(11Б), Філіпченко В. (11Б), Чумаченко М.(10Б), Борисенко В. (8Г)
У віковій категорії 7-8 класи  серед хлопців - 2 місце Борисенко Влад:
  • дистанція 50 м вільним стилем 
  • дистанції 50 м на спині  
У старшій віковій категорії І місце Курцев О. в змаганнях на дистанції 50 метрів вільним стилем

 


Пошук


Афіша тижня
Квітень
Тематичний період:
"Екологічна соната Землі»
(місячник Цивільної оборони)

22.04 - 26.04

Тиждень екології.
Акція. Упорядкування братських могил.

24.04 - Шкільне свято "Vivat, королі наук!", о 11.00

26.04 - День «Цивільного захисту»
День Чорнобильської трагедії. Години спілкування.

Нове на сайті

Національна дитяча "гаряча лінія"
Національга дитяча гаряча лінія


Сайти, де нам раді