Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Світоч"
Графік олімпіад
Регистрация Вход
Про нас













Рубрики
Педагогічний колектив [55]
Олімпіади [175]
Заходи [369]
Предметний тиждень [252]
Методична робота [30]
Оголошення [207]
Конкурси [303]
Спорт [118]
Батькам [46]
Подорожуємо [58]
Акція [50]
Пам'ять [13]
Від психолога [19]
Опитування [22]
ЗНО [55]
ДПА [7]
Оголошено конкурс [27]
Цікавинки [5]
Знай наших [38]
Патріотичне виховання [68]
літній табір [87]
Профорієнтаційна робота [97]
Початкова школа [4]
Літня школа [30]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2019-2020 н.р.  
Районні олімпіади Обласні олімпіади

Терміни і місце  проведення ІІ етапу предметних олімпіад

Терміни, місце проведення,  список учасників
2018-2019 н.р.  
Районні олімпіади Обласні олімпіади
Терміни і місце проведення ІІ етапу предметних олімпіад Терміни, місце проведення,  список учасників
2017-2018н.р.  
Районні олімпіади Обласні олімпіади
Терміни проведення ІІ етапу предметних олімпіад Терміни, місце проведеннясписок учасників 
2016-2017 н.р.  
Районні олімпіади Обласні олімпіади
Терміни проведення ІІ етапу учнівських олімпіад Список учнів нашої школи учасників та терміни проведення ІІІ етапу олімпіад
2015-2016 н.р.  
Районні олімпіади Обласні олімпіади
Терміни проведення ІІ етапу учнівських олімпіад Список учнів нашої школи учасників та терміни проведення ІІІ етапу олімпіад
2014-2015 н.р.  
Районні олімпіади Обласні олімпіади
Терміни проведення ІІ етапу учнівських олімпіад Список учнів нашої школи учасників та терміни проведення ІІІ етапу олімпіад
2013-2014 н.р.  
Районні олімпіади Обласні олімпіади
Терміни проведення ІІ етапу учнівських олімпіад Терміни провндення ІІІ етапу олімпіад
2012-2013 н.р  
Районні олімпіади Обласні олімпіади
Графік проведення ІІ етапу учнівських олімпіад Список учасників ІІІ етапу учнівських олімпіад і терміни проведення
2011-2012 н.р.  
Районні олімпіади Обласні олімпіади
Графік проведення ІІ етапу учнівських олімпіад, а також відповіді на завдання олімпіад Список учасників ІІІ етапу учнівських олімпіад
Терміни проведення ІІІ етапу
2010-2011 н.р.  
Районні олімпіади Обласні олімпіади
Графік проведення ІІ етапу учнівських олімпіад Список учасників ІІІ етапу учнівських олімпіад

 

Пошук


Афіша тижня
Тематичний період:
"Увага! Діти на дорозі"

21.09  -   Проект "Волонтерський рух. Безпека на дорозі" (10А,10Б)
22.09  Квест ЮІР "Знавці правил дорожнього руху" 8А,8Б, 8В, 8Г)
24.09  - "Посвята в першокласники" (1 класи)
25.09  Вибори Голови Ради  старшокласників "Лідер" та очільників МІГів


Нове на сайті

Національна дитяча "гаряча лінія"
Національна дитяча гаряча лінія


Сайти, де нам раді