Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Світоч"
ЮІР
Регистрация Вход
Про нас











Рубрики
Педагогічний колектив [47]
Олімпіади [148]
Заходи [334]
Предметний тиждень [244]
Методична робота [29]
Оголошення [192]
Конкурси [278]
Спорт [110]
Батькам [45]
Подорожуємо [56]
Акція [45]
Пам'ять [9]
Від психолога [19]
Опитування [22]
ЗНО [51]
ДПА [7]
Оголошено конкурс [27]
Цікавинки [5]
Знай наших [37]
Патріотичне виховання [64]
літній табір [87]
Профорієнтаційна робота [90]
Початкова школа [4]
Літня школа [30]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Юні інспектори дорожнього руху


Неодноразові переможці районного та учасники обласного конкурсів

2006 рік
 

Абросімова Тетяна, Денк Ілля, Ібрагімов Микола , Пашкульська Маргарита, Приймак Олександр, Саєнко Яна, Шемет Ірина, Ковальов Євген

керівники Шевченко Г.Л., Турська Олена Миколаївна

 
 

2007 рік

Приморськ 2007

керівники Шевченко Г.Л., Турська Олена Миколаївна

 

 

 

 

 

2008 рік

 

Обласний тур

 

керівники Шевченко Г.Л., Турська Олена Миколаївна

 

 

 

 

2010 рік
Антіпіна Ліза , Нікітіна Романі, Башков Володимир, Кривко Анна, Кулік Андрій , Лісовий Дмитро , Сирчина Аліна, Сидоренко Аліна, ОстанінІлля , Литюх Дмитро
 
керівники Шевченко Г.Л., Турська Олена Миколаївна, Іванов Є.Б.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2012 рік


 
 
керівники Шевченко Г.Л., Турська Олена Миколаївна

 

 

 

 

2013 рік

Василівка 2013
Дніпрорудне, зональні змагання, 2013
Бердянськ 2013

Глумова Крістіна (8-А), Варава Валентина(8-А), Булітко Євген (8-А), Зайцев Вадим (8-А), Кобиляцька Влада (7-Б), Кучерява Влада (7-Б), Міхно Дар'я (7-Б), Останін Ілля (9-А), Прохорова Єлизавета (9-Г)

керівники Шевченко Г.Л., Турська Олена Миколаївна

 

 

 

2014 рік

 

Останін Ілля (10 - А), Булітко Женя (9 - А), Зайцев Вадим (9 - А), Кучерява Влада (8 -Б), Міхно Даша (8 -Б), Кобиляцька Влада (8 -Б), Прінь Катя (8 -Б), Стоянова Вероніка (7 -Б), Огнєва Настя (6 - А), Стуконог Софія (6 - А), Варава Валя (9 - А) 

Районний конкурс (Василівка) 2014

керівники Шевченко Г.Л., Турська Олена Миколаївна

 

 

2018 рік

 І обласний Фестиваль «Нова генерація за безпеку дорожнього руху». 
Команда «Клаксон» стала найкращою у майстер класі з правил дорожнього руху та перемогла у номінації «Найзмістовніший виступ».

 

Бікулова Єлизавета (10-Б), Синявська Анастасія (10-Б), Пругло Ілона (10-А), Стуконог Софія (10-А), Соболевський Микита (10-А), Литвин Віталій (10-А), Арнаут Катерина (6-Б), Приходько Марія (7-Б), Борисенко Станіслав  (8-Б), Сидоренко Анастасія (8-Б)



керівники Гремякіна Н.А., Верещака О.В., Турська Олена Миколаївна

 

Пошук


Афіша тижня

25 червня - випускний бал, 11 клас


Нове на сайті

Національна дитяча "гаряча лінія"
Національга дитяча гаряча лінія


Сайти, де нам раді