Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Світоч"
2018-2019 Конкурси
Регистрация Вход
Про нас











Рубрики
Педагогічний колектив [47]
Олімпіади [148]
Заходи [334]
Предметний тиждень [244]
Методична робота [29]
Оголошення [192]
Конкурси [278]
Спорт [110]
Батькам [45]
Подорожуємо [56]
Акція [45]
Пам'ять [9]
Від психолога [19]
Опитування [22]
ЗНО [51]
ДПА [7]
Оголошено конкурс [27]
Цікавинки [5]
Знай наших [37]
Патріотичне виховання [64]
літній табір [87]
Профорієнтаційна робота [90]
Початкова школа [4]
Літня школа [30]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наші перемоги в конкурсах різних рівнів

 

2018-2019 н.р.  

2017-2018 н.р.     

2016/2017 н.р.    

2015/2016 н.р.  

2014/2015 н.р.      

2013-2014 н.р.   

Архів

 


2018-2019 н.р.

Міжнародні конкурси:

Американська програма FLEX
Коваль Тетяна (10-А кл.)  (вч. Завалко О.Г.)
перемогла і отримала право на безкоштовне проживання і навчання в США в 2019-2020 н.р.

Міжнародний конкурс з математики "Кенгуру"

  • 2 відмінних результата: Сухаренко О. (6-Г), Рибасова М.(6-Г);
  • 19 добрих результів: Ракша К. (6В), Свєтла А.(6В), Кір'янов Д.(6В),Бородін Є.(6В), Хорольська А.(6В),Вахтін М.(6В), Лазарєва А.(6В),Кобиляцький А.(8Б), Кислий А. (8Б), Зав'ялов Е. (8Б), Крамчанин А. (8Б), Ряхін О. (8Б), Гладкоскок О. (8Б), Іващенко І. (7Б), Ємельянова В. (7Б), Коваленко А. (9А), Яшин Д. (6А), Мельчакова М.(7А), Леонова В. (7А).

Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної грамотності «Бобер»

Учасників - 30

Відмінні - 3:  Гріщенко Данило (11Б),  Комарець Катерина (11Б),  Федоренко Ілона (11Б)
Добрі - 17:  Лапін Артем (2А),  Худотепла Карина (2А),  Лозовий Максим (3В), Овсянніков Владислав (3В),  Рубан Альона (3В),  Козлов Олександр (6А),  Литвин Дмитро (6А),  Останіна Діана (6А),  Панько Гліб (6А), Висоцький Тимофій (8Б), Гуков Олексій (8Б), Канакова Лідія (8Б),  Кислий Андрій (8Б),  Крамчанин Аліна (8Б),  Лосєв Данило (8Б), Приходько Марія (8Б),  Свєтловська Діана (8Б)

Всеукраїнські конкурси

Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму

в номінації «сільськогосподарське винахідництво»
2 місце - Карнаух Поліна (9А), кер. Костенко Н.І.

Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи»

ІІ місце - Карнаух Поліна (уч.Костенко Н.І.)

 Всеукраїнська трудова  акція «Дослідницький марафон»

  •  ІІ місце Комарець Катерина (11Б),
  • ІІІ місця -  Вовк Вікторія (10Б)
  •  ІІІ місце -  Пан Катерина (10А)

кер. Костенко Н.І.

Третій Всеукраїнський екологічний форум

В номінації екологічні комікси (керівник: Розумейко Т.М.):

  • Федоренко Ілона 11Б)– І місце
  • Кордіс Тетяна  (10А)- І місце
  • Кириченко Поліна (11Б) –ІІ місце

В номінації екологічні проекти (керівник  Костенко Н.І.) :

  • Вовк Вікторія (10Б) - ІІ місце
  • Пенчук Євген (10А)– ІІІ місце
  • Коваль Тетяна  (10А)– ІІІ місце 

Турніру "Фінансова грамотність"

4 місце - Пругло Ілона (11А), Огнєва Анастасія (11А), Багмет Яна (10Б), Легкоступ Владислава (9Б), Сабліна Анастасія (9Б)  (керівник вчитель географії та економіки Сізова Т.П.).

Всеукраїнсьа гра з англійської мови "Puzzle". 
Учасників - 55 учнів 
Переможці:
Всеукраїнський рівень

  • І місце -  Торохтій Леонід (вч. Торохтій Н.О.)
  • ІІ місце - Костюк Ярослав (вч.Бурикіна І.О.)
  • ІІ місце - Пленник Едуард  (вч.Македонська М,П.)

Регіональний рівень:

  • І місце - Головко Андрій  (вч.Македонська М,П.)
  • ІІІ місце - Бегічев Микола  (вч. Завалко О.Г.)
  • ІІІ місце - Вахтін Микола  (вч.Македонська М,П.)

Обласні конкурси:

Конкурс дитячої та юнацької творчості «Збережемо Україну разом»

  • Номінація «Літературна творчість»
    • Диплом І ступеня  - Приходько Марію (8Б) (вчитель Куцарєва М.О.
  • Номінація «Образотворче мистецтво» 
    • Диплом ІІІ ступеня - Студія «Райдуга» (колективна робота: Сабліна Анастасія, Кувшинова Анастасія, Солдатенко Аліна), (керівник Шкабєріна Г.П.

Міжрегіональний  фестиваль ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»

  • ІІ місце - Бабич Ярослав (4В), ( вчитель Алєнікова Т.В.)

Фестиваль шкільних медіа «Культурне розмаїття Запорізького краю».

І місце - відеоролик у номінації «Телевізійний матеріал» - Семенець Аміна (11А) , Соболевський Микита (11А) , Бікулова Єлизавета (11Б),  керівники: Розумейко Т.М., Гремякіна Н.А. та Верещака О.В. 

«Обери життя»

В зональному обласному етапі.
4 місце - команда "Гармонія ": Бікулова Єлизавета (11Б), Нікуліна Маргарита (8-Б), Арнаут Катерина (7-Б), Русіна Єлизавета (7-Б), Ємельянова Вікторія (7-Б), Оганєзян Раїса (6-Г), Бітураєва Руслана (6-Г).

Районні конкурси:

Міжрегіональний  фестиваль ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»

  • Гран-прі - Бабич Ярослав (4В), ( вчитель Алєнікова Т.В.)
  • диплом «За використання фольклорних мотивів» - Сидоренко Анастасія (9Б),(вчитель Письменна Л.П.
  • диплом «Прагнення до перемоги» - Легкоступ Владислава (9Б), (вчитель Михайленко В.Г.)

Міжнародний  мовно-літературний конкурс ім. Тараса Шевченка

ІІІ місце -  Коваль Тетянуа (10А) (учитель Ясир Л.І.)  
ІІІ місце - 
Мельникова Альона (9Б) (учитель Письменна Л.П.) 

ім. Петра Яцика

2 місце - Овчаренко Домініка, 5-А, вч. Баша В.В.
3 місце - Комарець Катерина, 11-Б, вч. Куцарєва М.О.
2 місце - Караіванова Аріна, 4-А, вч. Ігнатенко Т.П. 
2 місце - Ганістрат Ярослава, 3-В, вч. Пучкова Т.І. 

Конкурс-виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Україна»

кер.Шкабєріна Г.П.

  • Диплом І ступеня -  колективна робота "Триптих "Квіти України""  (Кувшинова Анастасія, Сабліна Анастасія, Солдатенко Аліна)
  • ІІ ступеня  - Лисенко Орина за роботу "Декоративне пано"  та Найдьона Єлизавета за роботу "Птахи у калині". 

«Обери життя»
1 місце - команда "Гармонія ": Бікулова Єлизавета (11Б), Нікуліна Маргарита (8-Б), Арнаут Катерина (7-Б), Русіна Єлизавета (7-Б), Ємельянова Вікторія (7-Б), Оганєзян Раїса (6-Г), Бітураєва Руслана (6-Г).

Конкурси районного мiсячника безпеки

Конкурс на кращий літературний твір:

  • І місце - Ісаулова Дар’я, вчитель Розумейко Т.М.;
  • І,ІІ місце – Муц Артем, вчитель Муц Л.П.;
  • ІІІ місце - Ємельянова Вікторія, вчитель Шинкаренко Л.Я. 

Конкурс малюнків «МНС очима дітей»:

  • ІІІ місце - Муц Артем, вчитель Муц Л.П..

 

2018-2019 н.р.   2017-2018 н.р.     2016/2017 н.р.    2015/2016 н.р.  2014/2015 н.р.   2013-2014 н.р.   Архів

Пошук


Афіша тижня

25 червня - випускний бал, 11 клас


Нове на сайті

Національна дитяча "гаряча лінія"
Національга дитяча гаряча лінія


Сайти, де нам раді