Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Світоч"
Олімпіади
Регистрация Вход
Про нас









Рубрики
Педагогічний колектив [44]
Олімпіади [147]
Заходи [317]
Предметний тиждень [234]
Методична робота [27]
Оголошення [184]
Конкурси [261]
Спорт [104]
Батькам [45]
Подорожуємо [54]
Акція [45]
Пам'ять [9]
Від психолога [19]
Опитування [22]
ЗНО [48]
ДПА [7]
Оголошено конкурс [27]
Цікавинки [5]
Знай наших [28]
Патріотичне виховання [62]
літній табір [75]
Профорієнтаційна робота [88]
Початкова школа [3]
Літня школа [9]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Всеукраїнські учнівські олімпіади, МАН

2018/2019

2017/2018

2016/2017

До 2014 року


2018/2019

Результати районних інтелектуальних змагань:

Предметні олімпіади: 

Результати всіх учасників (по предметах)

Результати (по учнях)

Конкурс–захист науково–дослідницьких робіт учнів–членів МАН:

Наукове відділення біології, екології, хімії та аграрних наук:

  • 1 місце - Карнаух Поліна (9А)
  • 2 місце - Вовк Вікторія (10Б)
  • 3 місце - Комарець Катерина (11Б)
  • 3 місце - Пан Катерина (10А), кер. Костенко Н.І.

Наукове відділення математика:
3 місце - Сабліна Анастасія (9Б), кер. Дубінець Т.О.

Наукове відділення мовознавства

  • 1 місце - Легкоступ Владислава  (9Б), кер. Коваль О.В.
  • 2 місце - Коваль Тетяна (9А), кер. Торохтій Н.О.

Наукове відділення філософії та суспільствознавства
2 місце - Лисенко Діана  (10А), кер. Зав'ялова Н.О.

Наукове відділення технічних наук

  • 1 місце - Шевченко Павло  (9Б), кер. Асєєв В.І.

Результати обласних інтелектуальних змагань:

 Призери обласних олімпіад:

Знавці Біблії

  • ІІІ місце - Безкоровайна Єлизавета (11А) (уч. Щербань Н.А.)

Французька мова

  • І місце Лисенко Ірина (8А) (уч. Македонська М.П.)
  • ІІ місце - Коваль Тетяна (10А) (уч. Краснова О.В.)
  • ІІІ місце - Кротова Альвіна (11А) (уч. Краснова О.В.)

Англійська мова

  • ІІ місце Ананко Олеся (9А) (уч. Олійник О.І.)
  • ІІ місце - Коваль Тетяна (10А) (уч. Завалко О.Г..)

Математика

  •  ІІІ місце Бабанін Андрій (10А) (уч. Ракша О.С.)

Ввійшли в шестірку кращих:
Хімія  Прозор Анастасія (9А) вч. Костенко Н.І.
Програмування Лобас Ігор


2017/2018

Олімпіади в початковій школі

Найкращі результати з української, російської мови показали учні 3-4 класів:

  • 1 місце -  Надточий Діана, 3-Б, вч. Тукшаїтова М.А.(рос. мова)
  • 2 місце - Караіванова Аріна,  3-А, вч. Ігнатенко Т.П. (укр. мова)
  • 3 місце - Жадан Валерія, 3-А,  вч. Ігнатенко Т.П. (укр. мова)
  • 1 місце - Тимків Ангеліна, 4-В, вч. Терзі Н.С. (рос. мова)
  • 2 місце - Шарапова Аміра, 4-Б,  вч. Краєва С.П.(рос. мова)
  • 2 місце - Демешко Олександра, 4-А, вч. Євсюкова І.М.(укр. мова)
  • 3 місце -  Карпенко Єлизавета, 4-Б,  вч. Краєва С.П.(рос. мова)
  • 3 місце - Моргун Єгор, 3-В, вч. Алєнікова Т.В. (рос. мова)

Найкращі результати з математики показали учні 3-4 класів:

  • 1 місце - Жекало Анастасія, 3-В, вч. Алєнікова Т.В.
  • 2 місце - Тищенко Тимофій , 3-А, вч. Ігнатенко Т.П.
  • 3 місце - Верхогляд Анастасія, 3-В, вч. Алєнікова Т.В.
  • 1 місце-   Янченко Андрій, 4-Б,  вч. Краєва С.П.
  • 2 місце  - Торохтій Матвій, 4-В, вч. Терзі Н.С.
  • 3 місце  - Овчаренко Домініка, 4-А,  вч. Євсюкова І М.

Результати районних інтелектуальних змагань:

Предметні олімпіади: 

95 призових місць, з них І- 23, ІІ - 36, ІІІ - 36 і набрали - 267 балів. 
Рекордсменка по кількості перемог  в цьому році  - Багмет Яна (9Б) - 5 призових місць (російська мова, хімія, фізика, інф.технології, креслення).
4 перемоги мають  Бікулова Єлизавета (10Б) (географія, біологія, українська мова, інф. технології), Полканова Таісія (11А)(економіка, право, математика, астрономія), Стоянова Вероніка (11А) (хімія, географія, астрономія, креслення).
Тричі були в призерах Бабанін Андрій, Гріщенко Данило,  Качан Володимир, Комарець Катерина, Лобас Ігор, Прозор Анастасія, Семеренко Олександра, Багмут Наталія.
Рекордсменами по кількості набраних балів є Бікулова Єлизавета та Стоянова Вероніка  (12 б.).

 Результати всіх учасників

Конкурс–захист науково–дослідницьких робіт учнів–членів МАН:

Наукове відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

3 місце - Бікулова Єлизавета (10Б), кер. Муц Л.П.

Наукове відділення екології та аграрних наук:

  • 1 місце - Комарець Катерина (10Б), кер. Костенко Н.І.
  • 1 місце - Стоянова Вероніка (11А), кер. Костенко Н.І.

Наукове відділення хімії та біології:

1 місце - Вовк Вікторія (9А), кер. Костенко Н.І.

Наукове відділення математика:
3 місце - Щербань Марія (8А), кер. Дубінець Т.О.

Наукове відділення мовознавства

  • 1 місце - Ніколіна Ірина  (11А), кер. Бурикіна І.О.
  • 1 місце - Гріщенко Данило  (10Б), кер. Коваль О.В.
  • 2 місце - Коваль Тетяна (9А), кер. Торохтій Н.О.

Наукове відділення філософії та суспільствознавства
1 місце - Плотнікова Анна  (11А), кер. Зав'ялова Н.О.

Результати обласних інтелектуальних змагань:

 Призери обласних олімпіад:

Математика
ІІ місце- Лісняк Євгеній (8А)
Вчитель:
 Голубєва С.А.

Російська мова
ІІ місце- Рябкіна Наталія (8Б)
Вчитель:
 Чивкіна І.П.

Англійська  мова
ІІІ місце- Бабич Ангеліна (11А)
Вчитель: 
Олійник О.І.

Інформатика (програмування)
ІІ місце- Бабанін Андрій (9А)
Вчитель: 
Іванов Є.О.

Французька мова

ІІ місце - Коваль Тетяна (9А) (на 1 бал відстала від лідера)
ІІІ місце - Кротова Альвіна (10А)
ІІІ місце - Семеренко Олександра (11А)
ІІІ місце - Завогородня Анастасія (11А).

Креслення
ІІІ місце- Кордіс Тетяна (9Б)
ІІІ місце- Сабліна Анастасія  (8Б)
Вчитель:
 Шкабєріна Г.П.

Ввійшли в шестірку кращих:
Англійська мова  Коваль Тетяна (9А) вч. Завалко О.Г.

 

 Призери обласних МАН:

Наукове відділення філософії та суспільствознавства
3 місце - Плотнікова Анна  (11А), кер. Зав'ялова Н.О.

Наукове відділення екології та аграрних наук:
2 місце - Стоянова Вероніка (11А), кер. Костенко Н.І.


2016/2017

Результати районних інтелектуальних змагань:

Предметні олімпіади:

Учні нашої школи в предметних олімпіадах ІІ туру в цьому році завоювали 301 бал, це більше ніж в минулому році! (для порівняння: "Софія"- 166 б., "Талант" - 143 б., "Сузір'я" - 140 б.)

97 перемог: І місце - 33, ІІ місце - 36, ІІІ - 28. 53 учні стали призерами, з них деякі по декілька раз: 

клас ПІ участь перемога
Бікулова Єлизавета  6 5
Бабанін Андрій  4 4
Гріщенко Данило  4 4
11А Олійник Максим  4 3
10А Плотнікова Анна  3 3
Багмет Яна  5 3
10А Полканова Таїсія  4 3
10А Семеренко Олександра  3 3
10А Стоянова Вероніка  3 3
10А Качан Володимир  3 3
11Б Кобиляцька Владислава  3 3
10А Бурбела Вероніка  4 3
11Б Міхно Дар’я  3 3
Комарець Катерина  4 3
10А Багмут Наталія  3 3

  Результати всіх учасників можна переглянути  тут (на різних листах - по предметах, по учнях) 

Конкурс–захист науково–дослідницьких робіт учнів–членів МАН:

Наукові відділення філософії та суспільствознавства
Секція - Соціологія
І місце -Плотнікова  Анна (10А) , кер.  Зав’ялова Н.О.

Наукове відділення математика.
І місце - Бабанін  Андрій (8А), кер.  Ракша О.С.
ІІ місце - Полканова Таїсія, (10А), кер.  Яхно Т.І.

Наукове відділення мовознавств
Секція - англійська мова
І місце - Коваль Тетяна (8А), кер. Коваль О.В.
ІІ місце - Комарець Катерина (9Б), кер. Коваль О.В.
ІІ місце - Сорока Марія (8А), кер. Торохтій Н.О.

Наукові відділення екології та аграрних наук, кер. Костенко Н.І. 
Секція - агрономія
 І місце - Стоянова Вероніка (10А)
ІІ місце - Сорока Владислав (11А)
ІІ місце - Духонченко  Ольга (9А)

Наукове відділення комп’ютерних наук
Секція - Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
ІІ місце - Шамріна Юлія (9А), кер.Ткаленко Н.В.

Наукове відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства 
ІІ місце - Завгородня  Анастасія, кер. Куцарєва М.О..

Результати обласних інтелектуальних змагань:

 Призери обласних олімпіад:

Французська мова
ІІ місце - Семеренко О. (10А)
ІІІ місце-  Завгородня А. (10А)
ІІІ місце-  Коваль Т.(8А)
Вчитель: Краснова О.В.

Математика
ІІІ місце- Лісняк Євгеній (7А)
Вчитель:
 Голубєва С.А.

Географія
ІІІ місце- Бікулова Єлизавєта (9Б)
Вчитель:
 Сізова Т.П..

Російська мова
ІІІ місце- Плотнікова Анна (10А)
Вчитель:
 Михайленко В.Г.

Ввійшли в десятку кращих:

Хімія Стоянова Вероніка (10А),  вч. Костенко Н.І.
Англійська мова  
Бурбела Вероніка (10А) вч. Олійник О.І.
Французька мова - Кротова Альвіна (9-А)  вч. Краснова О.В.
Астрономія Олійник Максим (11Б), (вч. Садова А.І.)

 

 Призери обласних МАН:

3 місце - Стоянова Вероніка (10А),  вч. Костенко Н.І.


2015/2016

Результати районних інтелектуальних змагань:

Предметні олімпіади:

За результатами районних олімпіад - наша школа знову перша!  300 балів - це на 41 б. більше ніж в минулому році!!  100 переможців ( для порівняння - КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - 53, КЗ «Василівська гімназія «Сузір’я»- 49, КЗ «Дніпрорудненська СШ І-ІІІ ступенів «Талант» ВРР ЗО - 31).

28 - І місць, 44 - ІІ, 28 - ІІІ.  

Деякі учні стали призерами в декількох олімпіадах.

5 чотирикратних призерів: Бікулова Єлизавета (8Б), Комарець Катерина (8Б), Олійник Максим (10Б), Плотнікова Анна (9А), Стоянова Вероніка (9Б).

Тричі перемагали 8 учнів: Бабанін Андрій (7А), Биструшкіна Ніна (11А), Гріщенко Данило (8Б), Калініченко Катерина (11А), Кобиляцька Влада (10Б), Кучерява Владислава (10Б), Саранін Дмитро (9А), Смірнов Владислав(11Б),

двічі - 15: Бабіч Ангеліна (9А), Бойко Володимир (10Б), Бурбела Вероніка (9А), Варава Валентина (11А), Гераськіна Аліна (10Б), Завгородня Анастасія (9А), Качан Володимир (9Б), Коваль Тетяна (7А), Лебідь Маргарита (11А), Ніколіна Ірина (9А), Полканова Таісія (9А), Прінь Катерина (10Б), Рябчук Катерина (11Б), Семеренко Олександра (9А), Собко Орина (11А).

Бікулова Єлизавета принесла школі найбільше балів - 16.

Всі переможці

Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Наукове відділення математика.
ІІІ місце - Бікулова Єлизавета, кер.  Ракша О.С.

Наукове відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
ІІІ місце - Прінь Катерина, кер. Баша В.В.

Наукове відділення мовознавств. Секція - англійська мова
ІІ місце - Бурбела Вероніка, кер. Торохтій Н.О.
ІІ місце - Стуконог Софія, кер. Завалко О.Г.

Наукові відділення хімії та біології. Секція - психологія
ІІІ місце - Саранін Дмитро,  кер. Каратанас М.І.

Наукові відділення екології та аграрних наук, кер. Костенко Н.І. Секція - агрономія
І місце - Стоянова Вероніка
ІІ місце - Рябчук Катерина
ІІ місце - Сорока Владислав
ІІІ місце - Сорока Оксана

Наукове відділення комп’ютерних наук. Секція - Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
ІІІ місце - Зайцев Вадим, кер.Хабренко О.М.

Наукові відділення філософії та суспільствознавства. Секція - Соціологія
І місце - Калюжна Аліна , кер.  Зав’ялова Н.О.

Результати обласних інтелектуальних змагань:

Призери обласних олімпіад:

Англійська  мова
ІІІ місце- Ніколіна Ірина (9А)
Вчитель:
Шульгіна О.П.

Французська мова
ІІІ місце - Семеренко Олександра,  Вчитель Краснова О.В.
ІІІ місце - Калініченко Катерина (11А)
ІІІ місце-  Биструшкіна Ніна (11А)

Вчитель: Македонська М.П.

Креслення
ІІІ місце - Лебідь Маргарита(11А)
ІІІ місце-  Паняєва Дар'я (11А)

Вчитель: Шкабєріна Г.П.

Інформаційні технології
ІІІ місце - Зайцев Вадим (11А)
Вчитель: Хабренко О.М.

Ввійшли в десятку кращих:

Хімія Стоянова Вероніка (9А),  Саранін Дмитро (9А), вч. Костенко Н.І.
Англійська мова 
Калініченко Катерина (10А) вч. Бурикіна І.О.
Фізична культура  Глумова Крістіна (11А), вч. Пуголовкіна О.В.
Історія  Гріщенко Данило  (8Б), вч. Жугіна Є.І.
Французька мова  Завгородня Анастасія (9А), вч. Краснова О.В.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Наукове відділення екології та аграрних наук:
3 місце - Стоянова Вероніка  (9Б), кер. Костенко Н.І.

Наукове відділення мовознавства
4  місце - Бурбела Вероніка  (9А), кер. Торохтій Н.О.


2018/2019                                        2017/2018                               2016/2017                                   До 2016 року


Пошук


Афіша тижня
Лютий
Тематичний період:
«Коловрат вражень»


Тиждень математики, фізики, інформатики

Години спілкування з профорієнтації

Підготовка до гала-концерту

Інформаційний лист та п’ятихвилинки до Дня виведення радянських військ з Афганістану

Нове на сайті

Національна дитяча "гаряча лінія"
Національга дитяча гаряча лінія


Сайти, де нам раді