Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Світоч"
Медалісти
Регистрация Вход
Про нас











Рубрики
Педагогічний колектив [50]
Олімпіади [152]
Заходи [346]
Предметний тиждень [247]
Методична робота [29]
Оголошення [195]
Конкурси [280]
Спорт [111]
Батькам [45]
Подорожуємо [56]
Акція [45]
Пам'ять [9]
Від психолога [19]
Опитування [22]
ЗНО [52]
ДПА [7]
Оголошено конкурс [27]
Цікавинки [5]
Знай наших [38]
Патріотичне виховання [66]
літній табір [87]
Профорієнтаційна робота [92]
Початкова школа [4]
Літня школа [30]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Гордість школи - її "золотий" та"срібний" скарби

 

 

 

2018-2019
  1. Бікулова Єлизавета
  2. Гріщенко Данило
  3. Пругло Ілона

1. Комарець Катерина

2017-2018
  1. Завгородня Анастасія
  2. Плотнікова Анна
  3. Полканова Таісія
  4. Стоянова Вероніка
2016-2017
  1. Міхно Дар'я Сергіївна
2015/2016
  1. Пірожкова Катерина
2014/2015

  1. Кордіс Ірина Юріївна
  2. Шарапова Любов Сергіївна
  3. Шредер Віра Вікторівна
  1. Барабаш Катерина Сергіївна
  2. Величко Анастасія Сергіївна
  3. Рощина Дар'я Сергіївна
  4. Фоменко Валерія Валеріївна
2013-2014
  1. Григор'єв Дмитро Сергійович
  2. Сидоренко Аліна Анатоліївна
  3. Чорнокнижна Катерина Олександрівна

 

 

 

2012-2013
  1. Змієвська Єлизавета Валентинівна
  2. Свєтловський Артем Юрійович
  3. Ясир Дмитро Григорович
  1. Коротенко Юлія Сергіївна
  2. Семеренко Дар'я Андріївна
2011-2012
  1. Брилиста Оксана Володимирівна
  2. Макайова Дар'я Романівна
  3. Овчаренко Богдан Геннадійович
  4. Сіможенко Катерина Володимирівна
  1. Рабешко  Дар'я Олексіївна
2010-2011
  1. Бурбела Катерина Олегівна
  2. Боденчук Ольга Володимирівна
  3. Колоколова Софія Сергіївна
  4. Оляніна Ольга Олегівна
  5. Олійник Олександра Миколаївна
2009-2010
  1. Авраменко Оксана Вікторівна
  2. Грабовець Анастасія Григорівна
  3. Киценко Аліна Миколаївна
  4. Ковязіна Анна Юріївна
  5. Малигіна Ельвіра Олегівна
2008-2009
  1. Абросімова Тетяна Дмитрівна
  2. Кєтова Олена Михайлівна
  3. Малиш Пилип Олексійович
  4. Субічева Ляля Ігорівна
  5. Тверденко Юлія Вікторівна
  6. Цина Олена Сергійївна
  1. Хабренко Андрій Олександрович
2007-2008
  1. Аверіна Інна Вячеславівна
  2. Бузнік Наталія Олександрівна
  3. Левашова Валерія Олегівна
  4. Передерій Євгенія Олегівна
  5. Руденко Катерина Анатоліївна
  6. Хорошавіна Євгенія Юріївна
  1. Дунаєнко Юлія Володимирівна
2006-2007
  1. Ткаченко Олександр Анатолійович
  2. Русаков Олександр Оленксандрович
  3. Когутовская Яна Ігорівна
  4. Журавська Надія Олександрівна
  5. Карнаух Яна Сергіївна
  6. Кєтов Володимир Михайлович
  7. Матяш Марина Олексіївна
  8. Головенко Анна Євгеніївна
  9. Бережна Інна Сергіївна
  1. Кириленко Вікторія Олександрівна
  2. Мурашкіна Віта Володимирівна
  3. Ткаленко Катерина Валеріївна
2005-2006
  1. Брилліантова Даря Петрівна
  2. Степанова Наталія Вікторівна
  3. Кулініч Альона Григорівна
  4. Хижняк Вячеслав Геннадійович
  5. Суховій Олексій Сергійович
  6. Овчиннікова Юлія Євгенівна
  7. Письменна Ярослава Юріївна
  8. Уманська Анастасія Олексіївна
  1. Олійник Ірина Леонідівна
  2. Данільченко Андрій Сергійович
2004-2005
  1.   Іванова Олександра Євгеніївна
  2. Климентенко Катерина Олександрівна
  3. Ручка Вікторія Вікторівна
  4. Лоцман Тетяна Анатоліївна
  5. Горобець Олексій Юрійович
  6. Шмайда Валерія Валеріївна
  7. Маковоз Вікторія Юріївна
  8. Степаненко Олена Володимирівна
  1. Кім Євген Юрійович
  2. Тютюнко Ольга Іванівна
  3. Смірнова Анастасія Сергіївна
2003-2004
  1. Лавришек Віра Олександрівна
  2. Бобошина Катерина Сергіївна
  3. Дєгтяров Антон В'ячеславович
  4. Михайленко Сніжана Олексіївна
  5. Петрова Анна Валеріївна
  6. Смирнова Ольга Олександрівна
  7. Костенко Юлія Михайлівна
  8. Левченко Анна Борисівна
  9. Лисенко Віталія Сергіївна
  10. Ткаленко Олеся Валеріївна
2002-2003
  1. Іванова Анастасія Євгеніївна
  2. Когутовська Юлія Ігорівна
  3. Смірнова Ганна Сергіївна
  4. Плюйко Світлана Олександрівна
  5. Булавінов Андрій Сергійович
  6. Медвєдєв Павло Олександрович
  7. Суховій Євген Олександрович
  8. Бесараб Юлія Василівна
  9. Гремякіна Наталія Андріївна
  10. Конькова Ганна Вікторівна
  11. Наумова Катерина Вікторівна
2001-2002
  1. Грабовець Ксенія Григорівна
  2. Кобиляцька Марина Миколаївна
  3. Яхно Ольга Анатоліївна
  4. Качура Максим Володимирович
  5. Кушпіт Михайло Юрійович
  6. Макогон Олександр Володимирович
  7. Борисенко Тетяна Вікторівна
  1. Арістова Анастасія Володимирівна
2000-2001
  1. Моїсеєва Катерина Сергіївна
  2. Шайтанова Жанна Михайлівна
  1. Канюченко Дмитро Анатолійович
  2. Ким Дмитро Юрійович
  3. Чернишов Олександр Євгенійович
1999-2000
  1. Ясир Марина Григорівна
  2. Гончаров Юрій Сергійович
  3. Лисенко Костянтин Сергійович
  4. Бондаренко Анжела Петрівна
  5. Мироненко Олена Григорівна
  6. Чабанюк Олена Миколаївна
  7. Соколова Ольга Миколаївна
  1. Шадурська Ольга Олександрівна
  2. Сюракшина Марія Вікторівна
  3. Ганза Валентина Дмитрівна
  4. Ланецька Віра Вікторівна
1998-1999
  1. Саєнко Олена Юріївна
  2. Полторак Сергій Анатолійович
  3. Гарслян Ірина Мурадівна
  4. Кулай Олена Миколаївна
  5. Олексенко Олена Петрівна
  6. Мірошник Світлана Сергіївна
  7. Шелудько Алла Іванівна
  8. Юрченко Дарина Павлівна
  1. Братченко Вікторія Миколаївна
  2. Яковішина Світлана Володимирівна
  3. Стаднік Євгенія Юріївна
1997-1998
  1. Ворона Наталія Анатоліївна
  1. Гребенець Юлія Вікторівна
1996-1997
  1. Луста Олена Миколаївна
  2. Школова Аліна Олександрівна
  1. Бєднова Наталія Дмитрівна
  2. Бородкіна Олена Валеріївна
  3. Тарасова Вікторія Павлівна
  4. Погорєлова Юлія Володимирівна
  5. Федоров Олександр Олександрович
  6. Семенко Джаміла Олександрівна
1995-1996
  1. Святний Дмитро Олександрович
  2. Жугіна Олена Олегівна
  3. Баришенко Олена Миколаївна
  1. Ложечник Олена Сергіївна
  2. Пащенко Світлана Валентинівна
1994-1995
  1. Єрмоленко Андрій Вікторович
  2. Райна Юлія Федорівна
  3. Сеник Ярослав Вікторович
  4. Качура Анастасія Володимирівна
1993-1994
  1. Малтиз Наталія Юріївна
  2. Білик Олена Володимирівна
1992-1993
  1. Пінок Світлана Анатоліївна
  2. Пасько Ірина Вікторівна
  3. Полторак Олександр Анатолійович
  4. Пугач Олена Миколаївна
  5. Школова Надія Іванівна
1991-1992
  1. Бутник Наталія Вікторівнаї
  2. Самойлова  Наталія Вікторівна
  3. Стуцура Марина Юріївна
  4. Шаталова Надія Геннадіївна
  5. Горєлікова Алевтина Анатоліївна
1990-1991
  1. Нечай Ірина Миколаївна
  2. Пласконь Наталія Іванівна
  3. Прошута Євгенія Іванівна
  4. Рибак Юлія Петорівна
  5. Марсавін Андрій Іванович
  6. Токарчук Роман Леонідович
1989-1990
  1. Бєляєва Карина Миколаївна
  2. Бабич Олена Григорівна
1988-1989
  1. Святний Костянтин Олександрович
  1. Гнеденко Наталія Володимирівна
  2. Дозоров Владислав Володимирович
1987-1988
  1. Алілуєва Ірина Вікторівна
  2. Величко Анжела Олексіївна
  3. Горпинченко Інна Володимирівна
1986-1987
  1. Полканова Ольга Володимирівна
  2. Руденко Ольга Вікторівна
1985-1986
  1. Бицько Галина Григорівна
  2. Мартинюк Дмитро Васильович
  3. Галауз Володимир Андрійович
1984-1985
  1. Семененко Олег Анатолійович
1983-1984
  1. Ломейко Юлія Василівна
  2. Теляков Альберт Олександрович
  3. Антоненко Яна Юріївна
1982-1983
  1. Вітько Валентин Іванович
1981-1982
  1. Чечуліна Світлана Геннадіївна
  2. Курилова Лариса Вікторівна
  3. Савченко Олександр Григорович
1980-1981
  1. Мучкіна Ірина Анатоліївна
  2. Нігматуллін Роман Володимирович
1979-1980
  1. Карпович Валентина Василівна
1978-1979
  1. Гавага Сергій Віталійович
  2. Марченко Ольга Василівна
  3. Юрченко Ірина Володимирівна
1977-1978
  1. Грибенюк Алла Борисівна
  2. Матвєєв Євген Сергійович
  3. Медвєдєва Еліна Юріївна
  4. Украдиженко Галина Анатоліївна
1976-1977
  1. Краєв Валерій Валентинович
  2. Волосніков Сергій Михайлович
  3. Полякова Людмила
  4. Кузьменко Ганна
1975-1976
  1. Конєва Ольга Іллівна
1974-1975
  1. Галій Світлана Іванівна
  2. Грицаєнко Володимир Юрійович
  3. Шевченко Галина Олександрівна
  Всі випуски
Пошук


Афіша тижня
Жовтень Тематичний період: «Слава та велич твоя, школо «Світоч»

15-18.10

Проектна діяльність «Слава та велич твоя, школа «Світоч»» 1-11 класи.




Нове на сайті

Національна дитяча "гаряча лінія"
Національга дитяча гаряча лінія


Сайти, де нам раді