Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Світоч"
Молодість
Регистрация Вход
Про нас












Рубрики
Педагогічний колектив [55]
Олімпіади [175]
Заходи [366]
Предметний тиждень [252]
Методична робота [30]
Оголошення [207]
Конкурси [303]
Спорт [118]
Батькам [46]
Подорожуємо [58]
Акція [50]
Пам'ять [12]
Від психолога [19]
Опитування [22]
ЗНО [55]
ДПА [7]
Оголошено конкурс [27]
Цікавинки [5]
Знай наших [38]
Патріотичне виховання [68]
літній табір [87]
Профорієнтаційна робота [97]
Початкова школа [4]
Літня школа [30]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ВОКАЛЬНА ГРУПА "МОЛОДІСТЬ"

 

  • Переможець конкурсу "Таланти твої, Україно”
  • Дипломант "Зорепад 2006”
  • Переможець міського конкурсу "Дніпрорудненські самоцвіти”
  • Срібний призер  в зональному турі обласного конкурсу творчості патріотичного спрямування "Спадщина -2013" в номінації "Українська пісня".
  •   "Таланти твої, Запорізький краю-2015" - І місце   в номінації «вокал».

КЕРІВНИК: МИХАЙЛЕНКО ОЛЕКСІЙ ІВАНОВИЧ

ДАТА СТВОРЕННЯ: 1983 рік, як колектив «Орнамент». 

За тридцять років існування групи  змінилось приблизно 15 складів.

 

 









 

 







 

 

 

 



2013 рік: Сьогодні вокальний колектив «Молодість» - це чотири чарівні і талановиті учениці нашої школи - Аліна Пічка (11-Б), Юлія Сідомон (11-Б), Єлизавета Хабренко (11-Б), Анастасія Загрудная (11-А) (на фото зліва направо).

Інтерв'ю з Михайленком О.І. і учасницями групи

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


 









 

2015: Новий склад групи: Олонець Аліна, Шамріна Юлія, Стоянова Вероніка


2017 рік

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  • Обласний конкурс творчості патріотичного спрямування "Спадщина"

ІІ місце - Шамріна Юлія 

  • "Таланти твої, Запорізький краю" (районний етап)

Номінація "Вокал" 

  • І місце - Шамріна Юля, "Пісня про рушник"
  • І місце - Чиженок Анна, "Клоун"
  • ІІ місце - Колектив «Молодість», «Жовто-сині стрічки»
  • ІІ місце - Фалалєєва Владислава, «Мамино серце».
 
 

2017-2018 н. рік

 

 

 

 

 

 

Райооний конкурс творчості патріотичного спрямування "Спадщина"

ІІ місце - Стоянова Вероніка (11А) (кер. Михайленко О.І.) 

 

 
 

 

Пошук


Афіша тижня



Нове на сайті

Національна дитяча "гаряча лінія"
Національна дитяча гаряча лінія


Сайти, де нам раді