Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Світоч"
Обери життя
Регистрация Вход
Про нас











Рубрики
Педагогічний колектив [47]
Олімпіади [148]
Заходи [334]
Предметний тиждень [244]
Методична робота [29]
Оголошення [192]
Конкурси [278]
Спорт [110]
Батькам [45]
Подорожуємо [56]
Акція [45]
Пам'ять [9]
Від психолога [19]
Опитування [22]
ЗНО [51]
ДПА [7]
Оголошено конкурс [27]
Цікавинки [5]
Знай наших [37]
Патріотичне виховання [64]
літній табір [87]
Профорієнтаційна робота [90]
Початкова школа [4]
Літня школа [30]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Молодь обирає здоров'я

(керівники Верещака Олена Вікторівна, Турська Олена Миколаївна)
 
2011 рік

Команда "Вітамінка"

І місцев районному конкурсі

Сидоренко Аліна, Хабренко Ліза- 8Б, Крайнюк Аня, Останін Ілля, Кулик Андрій - 7А, Літюх Діма- 7Б, Лінченко Влад - 8Г.

 
 
 
 
 
 
2012 рік

Команда взяла участь в районному конкурсі

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2013 рік

Команда "Гармонія"

І місце в раонному конкурсі, ІІІ місце в зональному етапі обласного конкурсу

Кобиляцька Влада, Кучерява Влада, Міхно Даша, Прінь Катерина, Варава Валентина, Глумова Крістіна, Прохорова Єлизавета

 
 
 
 
 
 
2014рік

Команда "Вітамінка"

І місце в районному етапі, 4 місце в обласному.

Кучерява Влада, Міхно Дар'я, Кобиляцька Влада, Прінь Катерина, Огнєва Анастасія, Стоянова Вероніка, Стуконог Софія
 
 
2016 рік

Команда "Гармонія"

4 місце в районному етапі

Кучерява Влада, Міхно Дар'я, Кобиляцька Влада, Прінь Катерина, Бікулова Єлизавета, Стоянова Вероніка, Стуконог Софія

 

 

 

2017 рік 

Команда "Гармонія"

І місце в районному конкурсі

Бікулова Єлизавета (9-Б),  Стоянова Вероніка (10-А), Пругло Ілона (9-А),  Огнєва Анастасія (9-А), Стуконог Софія (9-А), Сидоренко Анастасія (7-В), Висоцька Олена (7-В)

Василівка 2017

 

 

2018 рік 

Команда "Гармонія"

І місце в районному конкурсі

Бікулова Єлизавета (10-Б), Пругло Ілона (10-А), Стуконого Софія (10-А), Синявська Анастасія (10-Б),  Арнаут Катерина, (6-Б),  Приходько Марія (7-Б ), Стоянова Вероніка (11-А)

Василівка 2018

ІІІ місце в зональному конкурсі

Енергодар 2018

 

2019 рік

Команда "Гармонія"

І місце в районному конкурсі

Бікулова Єлизавета (11Б), Нікуліна Маргарита (8-Б), Арнаут Катерина (7-Б), Русіна Єлизавета (7-Б), Ємельянова Вікторія (7-Б), Оганєзян Раїса (6-Г), Бітураєва Руслана (6-Г)

Василівка 2019

4 місце в зональному конкурсі 

Михайлівка 2019

Пошук


Афіша тижня

25 червня - випускний бал, 11 клас


Нове на сайті

Національна дитяча "гаряча лінія"
Національга дитяча гаряча лінія


Сайти, де нам раді