Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Світоч"
Спортивні досягнення
Регистрация Вход
Про нас











Рубрики
Педагогічний колектив [50]
Олімпіади [152]
Заходи [346]
Предметний тиждень [247]
Методична робота [29]
Оголошення [195]
Конкурси [280]
Спорт [111]
Батькам [45]
Подорожуємо [56]
Акція [45]
Пам'ять [9]
Від психолога [19]
Опитування [22]
ЗНО [52]
ДПА [7]
Оголошено конкурс [27]
Цікавинки [5]
Знай наших [38]
Патріотичне виховання [66]
літній табір [87]
Профорієнтаційна робота [92]
Початкова школа [4]
Літня школа [30]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

"Мы верим твердо в героев спорта..."

(наші спортивні рекорди)

2019-2020

2018-2019 н.р.

2017/2018 н.р.

2016/2017 н.р.

2015/2016 н.р.

2014/2015 н.р.

Архів


2019-2020 навчальний рік

Обласні:

Зональні обласні: 

Волейбол

 

Районні:

"Олімпійське лелеченя" -

"Козацький гарт"

"Старти надій"

Легка атлетика

Волейбол

зональні:

 

фінальні:

 

Міська спартакіада:

Шахи:
Середня група -
Старша група - 

Шашки:
Середня група

Старша група - 

Футбол :

Середня група - 3 місце
Старша група - 3 місце

Настольний теніс

Середня група - 
Старша група - 

Мініфутбол

Середня група - 
Старша група - 

Волейбол

Старша група

Хлопці - 
Дівчата - 

Середня група

Хлопці - 
Дівчата -

Баскетбол

Середня група - 
Старша група - 

Легка атлетика

Середня група -
Старша група - 

 


2018-2019 навчальний рік

Обласні:

Зональні обласні: 

Волейбол

Дівчата - 1 місце

Районні:

"Олімпійське лелеченя" - І місце

"Козацький гарт" - І місце

"Старти надій"

Легка атлетика

Волейбол

зональні:

дівчата - І місце

хлопці - ІІ місце

фінальні:

дівчата - І місце

Міська спартакіада:

Шахи:
Середня група -І місце
Старша група - І місце

Шашки:
Середня група
- ІІ місце
Старша група - 4 місце, Звіт

Футбол :

Середня група - І місце
Старша група - 4 місце  Звіт

Настольний теніс

Середня група - 1 місце
Старша група - 3 місце

Мініфутбол

Середня група - 1 місце
Старша група - 3 місце

Волейбол

Старша група

Хлопці - 4 місце
Дівчата - 2 місце

Середня група

Хлопці - 1 місце
Дівчата - 1 місце

Баскетбол

Середня група - 1 місце
Старша група - 2  місце

Легка атлетика

Середня група - 1 місце
Старша група - 1  місце


2017-2018 навчальний рік

Обласні:
 
Районні:

"Олімпійське лелеченя" - ІІІ місце

"Козацький гарт" - ІІ місце

"Старти надій" - ІІ місце

«Шкільна волейбольна ліга України»

  • дівчата - ІІІ місце

Легка атлетика

Середня група - І місце

Старша - ІІ місце

Міські:
Міська спартакіада 
Шахи:
Середня група - ІІ місце
Старша група - ІІІ місце

Шашки:
Середня група
- І місце
Старша група - ІІІ місце, Звіт

Футбол:
Середня група - ІІ місце
Старша група - 4 місце  

Теніс:
Середня група-  2 місце

Волейбол
Дівчата - ІІ місце
Хлопці - ІІІ місце

Піонербол
Дівчата - ІІІ місце

Баскетбол 
Хлопці - ІІ місце


2016-2017 навчальний рік

Обласні:
 
Районні:
Районна 71 спартакіада школярів
  • Легка  атлетика - ІІ місце
  • "Старти надій" - ІІІ місце

Міські:

Міська спартакіада
Шахи:
Середня група - ІІ місце
Старша група - ІІ місце

Шашки:
Середня група
- І місце
Старша група -
ІІ місце

Середня група - ІІІ місце
Старша група - 4 місце
Старша група -
дівчата - І місце
Юнаки - І місце
Молодша група  - І місце 
дівчата - І місце
хлопці - І місце

2015-2016 навчальний рік

Обласні:
 
Районні:

"Олімпійське лелеченя" - І місце

"Козацький гарт" - 6 місце
 
Міські:

Середня група  І місце
Старша група  ІІІ місце

Баскетбол:
16.03.16 І місце
31.03.16 ІІІ місце

Грудень
Дівчата  - ІІ місце

Лютий:

Середня група:
Дівчата: І місце
Хлопці: 3 місце

Старша група:
Дівчата: ІІ місце
Хлопці: 4 місце

Міні-футбол:

Лютий:

Середня група - ІІІ місце
Старша група -
4 місце

Настольний теніс

Середня група - 3 місце
Стиарша група - 4 місце

Шахи:

Середня група - ІІІ місце
Старша група -
І місце

Шашки:

Середня група - ІІ місце
Старша група -
4 місце


2014-2015 навчальний рік

Обласні:

Волейбол:

Дівчата  - ІІІ місце

Районні:

70-а Спартакіада - І місце

Міні-футбол

Волейбол

Баскетбол 3х3

Теніс

Шахи

Легка атлетика

місце

бали

місце

бали

місце

бали

місце

бали

місце

бали

місце

бали

6

50

І

60

ІІІ

42

4

27

І

30

І

30

 

 

 

 

 

Волейбол

  • Дівчата  - І місце

"Олімпійське лелеченя" - ІІ місце

"Козацький гарт"- ІІ місце

Легка атлетика (квітень 2015)

  • Дівчата  - І місце
  • Хлопці- ІІ місце
  • Загально командне - І місце

 

Міські:

Шахи

  • Молодша група - І місце
  • Старша група - І місце

І залікове місце -  Ряхін Олександр (4Б)

Шашки

  • Молодша група - І місце

Баскетбол

  • Хлопці - 4 місце

Волейбол

  • Середня група
    • Дівчата - І місце
    • Хлопці -  І місце
  • Старша група - І місце
    • Дівчата - ІІмісце
    • Хлопці -  4 місце

 

2016/2017 н.р.      2015/2016 н.р.     2014/2015 н.р.     Архів


Пошук


Афіша тижня
Жовтень Тематичний період: «Слава та велич твоя, школо «Світоч»

15-18.10

Проектна діяльність «Слава та велич твоя, школа «Світоч»» 1-11 класи.




Нове на сайті

Національна дитяча "гаряча лінія"
Національга дитяча гаряча лінія


Сайти, де нам раді