Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Світоч"
Суцвіття 1
Регистрация Вход
Про нас











Рубрики
Педагогічний колектив [53]
Олімпіади [169]
Заходи [350]
Предметний тиждень [248]
Методична робота [29]
Оголошення [195]
Конкурси [285]
Спорт [113]
Батькам [45]
Подорожуємо [57]
Акція [46]
Пам'ять [10]
Від психолога [19]
Опитування [22]
ЗНО [53]
ДПА [7]
Оголошено конкурс [27]
Цікавинки [5]
Знай наших [38]
Патріотичне виховання [67]
літній табір [87]
Профорієнтаційна робота [93]
Початкова школа [4]
Літня школа [30]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

        Девіз:
«Мы едины во всем,
Мы дружны безгранично?
Интересно живем,
Знаем все на отлично»
 

«Суцвіття» - символом республіки є квітка з різнокольоровими пелюстками. Ці кольори символізують напрями роботи республіки.

«Червона калина»  - вивчення народних традицій, обрядів, проведення свят.«Лідер»  – уміння організовувати справу, повести за собою інших.

«Берегиня» – виховання поваги до родини, суспільства.

«Краю мій лелечий» – природоохоронна діяльність, трудові справи.

«Забава» – виявлення і розвиток здібностей дитини через організацію змістовного дозвілля, ігор, конкурсів

«Повір у себе»  - залучення дітей з особливими потребами до активної творчості та усвідомлення себе повноправними членами суспільства, виховання толерантності.

«Котигорошко»  – пропагування здорового способу життя, набуття навичок спілкування із природою, проведення спортивних свят, змагань.

 

Гремякіна Наталія Андріївна,
педагог-організатор, керівник центрів самоврядування "Суцвіття"

кваліфікаційна категорія - "спеціаліст"
педагогічний стаж роботи - 7 років

 

 

Президент «Дитячої республіки «Суцвіття» Мурко Софія (4-А),
прем’єр-міністри Лозовий Максим (4-Б) та Гапонюк Анна (4-В)

 

Статут "Суцвіття"

Структура організації

 

Шкільне учнівське самоврядування у класних колективах учнів 1-4 класів

Клас

Прем'єр-міністр

Міністерство

«Вогник»

Міністерство

«Господар»

Міністерство

«Олімп»

Міністерство

«Інтелект»

Міністерство

«Здоров'я»

1-А

Чистякова Мілана

Шкура Дарія

Петрова Вікторія

Скорик Мішель

Рябовол Мілана

Алакозова Вероніка

1-Б

Берестова Катерина

Кобець Роман

Ворона Олександр

Білокриницька Каміла

Бондаренко Діана

Костюченко Даніїл

1-В

Ткаченко Софія

Заріцька Вероніка

Сутягіна Кіра

Тиценко Данило

Петрушина Кира

Ковальов Микита

2-А

Пшеничних Карина

Павловська Ірина

Огарков Даніїл

Сутягін Єгор

Караулов Захар

Тимошенко Софія

2-Б

Сахно Марія

Бикова Вікторія

Марченко Назар

Дмитровський Владислав

Ручка Микола

Ткачова Ангеліна

2-В

Свириленко Дарія

Сидоров Євген

Ємельянова Вікторія

Ткаленко Вікторія

Федосєєва Дарія

Нежура Злата

3-А

Цвєткова Марія

Худотепла Карина

Усата Софія

Степанюк ярослав

Фалалєєв Іван

Шульгіна Мілана

3-Б

Кононенко Назар

Медведєв Роман

Алєєв Тимур

Носкович Давид

Ромащенко Ілона

Кузнєцова Єлизавета

3-В

Широченко Вікторія

Черніков Олександр

Винник Єлизавета

Симоненко Максим

Борейко Домініка

Сухомлин Ангеліна

4-А

Пленник Максим

Юнацька Маряна

Фіонов Юрій

Борисенко Денис

Борисенко Денис

Федоревич Олена

4-Б

Василега Кароліна

Лялин Максим

Шворак Вікторія

Чеверда Максим

Харченко Арина

Куцепалова Катерина

4-В

Лозовий Максим

Верещака Данило

Рубан Альона

Степанюк Владислав

Кисла Мирослава

Івандікова Владислава

 

 

 

Пошук


Афіша тижня
Грудень Тематичний період: «Новорічний калейдоскоп»

06.12 - День Української армії.

25.12 - Католицьке Різдво

Нове на сайті

Національна дитяча "гаряча лінія"
Національга дитяча гаряча лінія


Сайти, де нам раді