Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Світоч"
Досягнення учителів
Регистрация Вход
Про нас











Рубрики
Педагогічний колектив [50]
Олімпіади [152]
Заходи [346]
Предметний тиждень [247]
Методична робота [29]
Оголошення [195]
Конкурси [280]
Спорт [111]
Батькам [45]
Подорожуємо [56]
Акція [45]
Пам'ять [9]
Від психолога [19]
Опитування [22]
ЗНО [52]
ДПА [7]
Оголошено конкурс [27]
Цікавинки [5]
Знай наших [38]
Патріотичне виховання [66]
літній табір [87]
Профорієнтаційна робота [92]
Початкова школа [4]
Літня школа [30]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Досягнення вчителів
Вчителі школи активно беруть участь в різноманітних конкурсах різних рівнів, показуючи відмінні результати:
 
 
Конкурси фахової майстерності

Всеукраїнський конкурс  "Учитель року":
 
Шкаберіна Галина Петрівна,
1999 рік, лауреат конкурсу,
переможець районного та  обласного конкурсу вчителів образотворчого мистецтва
Обласні конкурси

"Учитель року"
 

Іванов Євген Олександрович,
2002 рік,
1 місце
Македонська Марія Пилипівна,
2003 рік,
3 місце
 

 "Директор року":
 
 
Грабовець Григорій Анатолійович,
2001,
3 місце

 
Районні конкурси
 
  • "Вчитель року"


Алєнікова Тетяна Вікторівна (1996 р., 1 місце)

Ігнатенко Тетяна Петрівна (1996, 3 місце)

Шкабєріна Галина Петрівна (1997 р., 2 місце)

Козаченко Лариса Олександрівна (1998 р., 1
місце)

Костенко Наталія Іванівна (1998 р., 3 місце)

Куцарєва Марина Олександрівна (1999 р., 1 місце)

Тарасова Наталія Леонідівна (1999 р., 3 місце)

Голубєва Світлана Анатоліївна (2000 р., 3 місце)

Хабренко Олена Михайлівна (2001 р., 1 місце)

Розумейко Тетяна Миколаївна (2002 р., 2 місце)

Білик Віра Михайлівна (2003 р., 2 місце)

Пуголовкіна Олена Володимирівна (2004 р., 1 місце)

Баша Віта Вікторівна (2006 р., 2 місце)

Лісова Тетяна Сергіївна (2010 р., 2 місце)

Торохтій Ніна Олексіївна (2015, 2 місце) (першого не було)

Учасники конкурсу:
 

  • Бурикіна Інна Олександрівна (1998)
  • Голіздра Любов Ярославна (1998)
  • Михайленко Олексій Іванович (1997)
  • Краснова Олена Володимирівна (1999)
  • Щербань Ірина Георгіївна (1999)
  • Нечаєва Елеонора Дмитрівна
  • Каратушина Наталія Миколаївна
 
  • "Класний керівник року"
  • Македонська Марія Пилипівна (2001 р., 1 місце)
  • Можар Інна Георгіївна (2003 р., 2 місце)
  • Євсюкова Інна Миколаївна (2006 р., 2 місце)
  • Завалко Олена Георгіївна (2011 р., 2 місце)
Інші конкурси

Всеукраїнські
 
Всеукраїнський конкурс «Директор XXI століття»
Іванов Євген Олександрович,
2012 рік,
1 місце
серед спеціалізованих і загальноосвітніх навчальних закладів в номінації «Управління фінансами»
 
 
Конкурс "Цікава школа":

Номінація «Нетрадиційний урок»
Творча робота «Я і Україна»
2010,

1 місце

 
Всеукраїнський конкурс з навчально-виховної роботи «Добро починається з тебе»:
2010,
1 місце
Білик Віра Михайлівна
 
Всеукраїнський конкурс «Зміни клімату»
 
Дудка Вікторія Петрівна,
Розробка урока,
2010 рік,
1 місце

 
Обласні
  • Обласний конкурс авторських блогів з біології

Турська Олена Миколаївна,

2013 рік, ІІ місце
  • Заочний обласний конкурс вчителів математики

Ракша Олена Сергіївна ,
2013 рік, ІІІ місце,
номінація «Найкращий математик» - ІІІ місце

2012 рік,
номінації  "Математичний блок" та "Криптографічний блок" ,
ІІІ місце
 
 

 

 
  • Конкурс навчальних проектів з початкової освіти за програмою Іntel"Навчання для майбутьнього "
в номінації "Найкраща учнівська публікація" Білик Віра Михайлівна, 2012 р

Районні

 
  • "Кращий тест" Кращий тест з природознавства
Євсюкова Інна Миколаївна (2010 р., 1 місце)
  • "Урок ХХІ століття"
Євсюкова Інна Миколаївна (2011 р., 1 місце)
  • «Рік взаємодії з сім’єю»

 Білик Віра Михайлівна (2011 р., 1 місце)

  • Конкурс "Інтелектуальний урок"

Пуголовкіна Олена Володимирівна  (2013 р., 1 місце)

  • Конкурси для бібліотекарів
  • "Всеукраїнський конкурс «Шкільна бібліотека», номінація «Компетентний читач» (районний етап)  2010 р., 2 місце
  • «Живи книго»  2011, 1 місце
  • "Портрет бібліотекаря" 2011, 1 місце
Торчицька Юлія Ігорівна
  • "Всеукраїнський конкурс «Шкільна бібліотека-2017»,  номінація «Читання і діти: діапазон бібліотечних ідей і можливостей» (2 місце)

Мєдвєдєва Ніна Вікторівна

Пошук


Афіша тижня
Жовтень Тематичний період: «Слава та велич твоя, школо «Світоч»

15-18.10

Проектна діяльність «Слава та велич твоя, школа «Світоч»» 1-11 класи.




Нове на сайті

Національна дитяча "гаряча лінія"
Національга дитяча гаряча лінія


Сайти, де нам раді