Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Світоч"
Випускники- учителі
Регистрация Вход
Про нас











Рубрики
Педагогічний колектив [48]
Олімпіади [148]
Заходи [334]
Предметний тиждень [244]
Методична робота [29]
Оголошення [192]
Конкурси [278]
Спорт [110]
Батькам [45]
Подорожуємо [56]
Акція [45]
Пам'ять [9]
Від психолога [19]
Опитування [22]
ЗНО [51]
ДПА [7]
Оголошено конкурс [27]
Цікавинки [5]
Знай наших [37]
Патріотичне виховання [65]
літній табір [87]
Профорієнтаційна робота [90]
Початкова школа [4]
Літня школа [30]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Учителі - випускники нашої школи

Іванов Євген Олександрович,
випускник 1980 року,
директор школи

Рубель Алла Олексіївна,
випускниця 1984 року,
вихователь ГПД,

Хабренко (Павленко) Олена Михайлівна,
випускниця 1985 року,
учитель інформатики

Пуголовкіна (Соболевська) Олена Володимирівна,
випускниця 1990 року,
учитель фізичної культури

 

Ракша (Ложечник) Олена Сергіївна,
випускниця 1996 року,  срібна медалістка
вчитель математики


 

Клочкова (Каменєва) Катерина Олександрівна,
випускнця 1999 року,
учитель початкових класів
Ткаленко (Шемякова) Наталія Володимирівна,
випускниця 2003 року,
учитель інформатики
Гремякіна Наталія Андріївна,
випускниця 2003 року,  золота медалістка
педагог-організатор
Верещака (Загубипалець) Олена Вікторівна,
випускниця 2004 року,
педагог-організатор
Шинкаренко (Горбенко) Людмила Яківна,
випускниця 2004 року,
учитель російської мови і літератури

Шевченко (Шемет) Ірина Василівна,
випускниця 2009 року,
вихователь ГПД, учитель російської мови

Батовська (Колотіло) Юлія Ігорівна,
випускниця 2011 року,
вчитель початкових класів
Кальниченко (Макайова) Дар'я Романівна
випускниця 2012 року, золота медалістка
вчитель математики
Швець (Колмакова) Валерія Олегівна
випускниця 2012 року, 
вчитель математики

 

 

 

Пошук


Афіша тижня

Свято Першого дзвінка відбудеться 2-го вересня о 8.30


Нове на сайті

Національна дитяча "гаряча лінія"
Національга дитяча гаряча лінія


Сайти, де нам раді