Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Світоч"
Випускники- учителі
Регистрация Вход
Про нас













Рубрики
Педагогічний колектив [55]
Олімпіади [175]
Заходи [369]
Предметний тиждень [252]
Методична робота [30]
Оголошення [207]
Конкурси [303]
Спорт [118]
Батькам [46]
Подорожуємо [58]
Акція [50]
Пам'ять [13]
Від психолога [19]
Опитування [22]
ЗНО [55]
ДПА [7]
Оголошено конкурс [27]
Цікавинки [5]
Знай наших [38]
Патріотичне виховання [68]
літній табір [87]
Профорієнтаційна робота [97]
Початкова школа [4]
Літня школа [30]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Учителі - випускники нашої школи

Іванов Євген Олександрович,
випускник 1980 року,
директор школи з 2005 року по 2019 рік

Рубель Алла Олексіївна,
випускниця 1984 року,
вихователь ГПД, асистент учителя з інклюзивної освіти

Хабренко (Павленко) Олена Михайлівна,
випускниця 1985 року,
учитель інформатики

Пуголовкіна (Соболевська) Олена Володимирівна,
випускниця 1990 року,
учитель фізичної культури

 

Кулік (Реброва) Ірина Михайлівна,
випускниця 1992 року,
вихователь ГПД, асистент учителя з інклюзії

Ракша (Ложечник) Олена Сергіївна,
випускниця 1996 року,  срібна медалістка
вчитель математики


 

Клочкова (Каменєва) Катерина Олександрівна,
випускнця 1999 року,
учитель початкових класів
Ткаленко (Шемякова) Наталія Володимирівна,
випускниця 2003 року,
учитель інформатики
Гремякіна Наталія Андріївна,
випускниця 2003 року,  золота медалістка
педагог-організатор
Верещака (Загубипалець) Олена Вікторівна,
випускниця 2004 року,
педагог-організатор
Шинкаренко (Горбенко) Людмила Яківна,
випускниця 2004 року,
учитель російської мови і літератури

Шевченко (Шемет) Ірина Василівна,
випускниця 2009 року,
учитель російської мови і літератури

Саприкіна (Макайова) Дар'я Романівна
випускниця 2012 року, золота медалістка
вчитель математики
Швець (Колмакова) Валерія Олегівна
випускниця 2012 року, 
вчитель математики

 

 

 

Пошук


Афіша тижня
Тематичний період:
"Увага! Діти на дорозі"

21.09  -   Проект "Волонтерський рух. Безпека на дорозі" (10А,10Б)
22.09  Квест ЮІР "Знавці правил дорожнього руху" 8А,8Б, 8В, 8Г)
24.09  - "Посвята в першокласники" (1 класи)
25.09  Вибори Голови Ради  старшокласників "Лідер" та очільників МІГів


Нове на сайті

Національна дитяча "гаряча лінія"
Національна дитяча гаряча лінія


Сайти, де нам раді