Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Світоч"
Предметні тижні
Регистрация Вход
Про нас









Рубрики
Педагогічний колектив [44]
Олімпіади [147]
Заходи [317]
Предметний тиждень [234]
Методична робота [27]
Оголошення [184]
Конкурси [261]
Спорт [104]
Батькам [45]
Подорожуємо [54]
Акція [45]
Пам'ять [9]
Від психолога [19]
Опитування [22]
ЗНО [48]
ДПА [7]
Оголошено конкурс [27]
Цікавинки [5]
Знай наших [28]
Патріотичне виховання [62]
літній табір [75]
Профорієнтаційна робота [88]
Початкова школа [3]
Літня школа [9]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Предметні тижні

2017-2018 н.р.

2016-2017 н.р.

2015-2016 н.р.

2014-2015 н.р.

Архів


2017-2018 н.р.

 

Місячник екології  (10.04 - 11.05.2018)

 

Тиждень психології та соціального захисту (19.03-24.03.2018)

 

 

 

Тиждень російської мови та літератури (12.03-16.03.2018)

  1. Турнір знавців російської мови, 5 кл, Михайленко В.Г.
  2. Подорож в країну Фразеологія, 6 кл. Михайленко В.Г.
  3. "Я знаю російську мову", 7 кл.,  Муц Л.П

 

 

 

 

 

 

Тиждень предметів художньо-естетичного циклу (05.03-14.03.2018)

  1. Виставка робіт учнів,5-9 кл., Асєєв В.І., Щербань І.Г.
  2. "Нумо, хлопці!", 5-і кл., Асєєв В.І.
  3. Майстер-клас "Китайський подвійний мазок", 8-і кл., Шкабєріна Г.П.
  4. Т.Г.Шевченко - художник, 9-і кл., Баша В.В. 

 

 

 

 

Тиждень математики, фізики, інформатики (лютий 19-26)

  1. Турнір “Інформат” , 5-і, Ткаленко Н.В., Кальніченко Д.Р.
  2. Конкурс малюнків “Безпечний інтернет”, 2-і, 3-і, 4-і , Ткаленко Н.В., Хабренко О.М.
  3. Веб-квест “Безпечний інтернет”, 6-8 кл., Ткаленко Н.В.
  4. Урок-гра “Математичний бокс” , 7-і,  Яхно Т.І.
  5. "Турнір юних математиків”, 6-і ,Дубінець Т.О.
  6. Майстер клас “Орігамі і математика”, 5В, Ракша О.С
  7. Майстер клас “3Д малюнок”, 9-і , Ракша О.С
  8. "Фізика і магія", 8-і , Садова А.І.
  9. Конкурс “Кубик-рубік”, 1-11 , Ракша О.С., Яхно Т.І.
  10. Шахові бої, 1-11, Ракша О.С., Дубінець Т.О.

 

Тиждень іноземної мови (листопад, 13-17)

Звіт

  • Конкурс малюнків-коміксів "Мені подобається вивчати англійську мову", 1 кл., вч. Асєєва Т.І.
  • "Цікаві факти про Велику Британію", а саме "Походження назв днів тижня та місяців", "Квіти - символ Великобританії", "Британський прапор", "Свята Великобританії", 2-4 кл., уч. Торохтій Н.О..
  • Конкурс малюнків «Happy Halloween», 3-і кл, уч.  Коваль О.В.
  • Віртуальна подорож до Діснейленду у м.Париж, 5 кл., вч. Краснова О.В.
  • КВК «Do you know English well», 5-В, уч.Македонська М.П.
  • Пізнавальна гра «Небезпека», 7-А, 8-А, вч. Олійник О.І.
  • Квест "Пошуки скарбів", 5-6 кл., вч.  Краснова О.В., Македонська М.П., Завалко О.Г., Олійник О.І., Асєєва Т.І.
  • "Традиції Великої Британії»  - історія англійського чаювання, 10-11 кл., Бурикіна І.О.

 

 

Тиждень історії та правознавства (жовтень, 16-20)

  Звіт

  1. Гра -естафета "Історичний марафон", 5 класи, Жугіна Є.І.
  2. Брейн-ринг "Знай і поважай свої права, дитино!", 6 класи, Жугіна Є.І.
  3.  Квест "Козацькі забави", 8 класи, Жугіна Є.І.
  4. Квест "Юні правознавці",  7-і, 9-А, 10-11  класи,Зав'ялова Н.О.

2016-2017 н.р.

Тиждень психології та соціального захисту (28.04-05.05.2017)

Місячник екології  (10.04 - 11.05.2017)

 

 

 

Тиждень української мови та літератури  (13.03 - 17.03.2017)

 

 

Тиждень предметів художньо-естетичного циклу (06.03-10.03.2017)

  1. Організація виставки «Вироби з неліквідного матеріалу», Голобородько Н.Д.
  2. Вікторина «Подорож у світ мистецтва. Жіночі образи в українському живописі», Баша В.В.
  3. Виставка дитячих робіт з бісероплетіння та декупажу. Шкабєріна Г.П
  4. .Відкрите заняття для учнів 4-х класів «Антарктика. Пінгвіни» Шкабєріна Г.П.
  5. Майстер-клас для 5 класу з паперопластики «Корзиночки з квітами - подарунки для мам». Голобородько Н.Д.
  6. «Готуємо подарунки для воїнів АТО». 6 клас Голобородько Н.Д.
  7. Виготовлення геометричних фігур для уроків креслення. 9 клас. Голобородько Н.Д.
  8. Виставка дитячих робіт «Лялька -мотанка». Щербань І.Г.
  9. «Архітектура України». Виставка творчих робіт учнів 7-х класів у графічній техніці «Дудлінг». Шкабєріна Г.П
  10. Святковий концерт для колективу СШ «Світоч».  Михайленко О.І.                          

 

Тиждень російської мови та літератури (13.02-17.02.2017)

  1. Конкурс иллюстраций к пушкинским произведениям, 5-11 кл. Чивкина И.П., Михайленко В.Г.
  2. Устный журнал – презентация «Детские годы А.С.Пушкина».Конкурс чтецов, 5-6 кл. Михайленко В.Г.
  3. Устный журнал «Друзья мои, прекрасен наш союз…» , 8 кл.,  Муц Л.П.
  4. Литературный ринг на тему «Пока в России Пушкин длится, метелям не задуть свечу», 10-11 кл., Михайленко В.

 

 

 

Тиждень математики, фізики, інформатики (06.02-10.02.2017)

  1. Урочисте відкриття. Флешмоб «Азбука Морзе». Ткаленко Н.В., Хабренко О.М.

  2. Квест з інформатики   "В пошуках скарбів", 5-7 кл., Ткаленко Н.В., Хабренко О.М.

  3. Урок-гра « Подорож по математичним станціям», 5-6 кл.,  Яхно Т.І.,Дубінець Т.О.

  4. «Безпечний інтернет»- ділова гра, 8 кл., Хабренко О.М., Ткаленко Н.В.

  5. Фізико-математичний квест, 9 кл., Садова А.І., Ракша О.С.

  6. Проектна діяльність  « Математика навколо нас", 1-4 кл., Клочкова К.О., Ракша О.С.

  7. Конкурс «кубик- Рубік», 1-11 кл., Ракша О.С.

  8. Шахові бої, 1-11 кл., Голубєва С.А.

 

 

 

Тиждень іноземної мови (листопад, 07-11)

  • Театралізована вистава «Ласкава просимо до казки!», 1-4, Торохтій Н.О.
  • Віртуальна подорож до Діснейленду у м.Париж, 5-6, Краснова О.В.
  • Свято «Моє хобі» (З використанням проектних технологій), 6. Коваль О.В.
  • Відкритий бінарний урок «Зустріч друзів», 6Б, Македонська М.П., Асєєва Т.І.
  • Караоке-клуб «Співаємо англійською!», 9, Завалко О.Г.
  • Проведення виховного заходу «Вчити іноземні мови – це круто!», 1-11, Бурикіна І.О., Відео 1, відео 2, відео 3
  • Знайомство з поезією Німеччини. Тематичний лекторій, 9-10, Асєєва Т.І.
  • «Video party» (відео-вечір «Лондон»). , 10, Бурикіна І.О.

Фото

 

 

Тиждень історії та правознавства (жовтень, 10-13)

  Звіт

  1. Конкурс  "Знайомство з історією", 5 класи, Жугіна Є.І.
  2. Вікторина "Про козацтво", 6 класи, Зав'ялова Н.О.
  3. Брейн-ринг "Знай і поважай свої права, дитино!", 7 класи, Жугіна Є.І.
  4.  "Історія запорізького козацтва", 8 класи, Зав'ялова Н.О.
  5. Рольова гра "Конвенція ООН про права дитини", 9 класи, Жугіна Є.І.
  6. Рольова гру  до Дня захисника України, 10 клас, Зав'ялова Н.О.

 

 

 

Тиждень фізичної культури

Звіт

  1. Змагання
    1. футбол,   5, 6, 7 класи, Бадова Р.О., Пуголовкіна О.В.
    2. піонербол,  5,6 класи, Бадова Р.О.
    3. спортивні танці, 7,9 класи, Пуголовкіна О.В.
  2. Танцювальний батл

 

Пошук


Афіша тижня
Лютий
Тематичний період:
«Коловрат вражень»


Тиждень математики, фізики, інформатики

Години спілкування з профорієнтації

Підготовка до гала-концерту

Інформаційний лист та п’ятихвилинки до Дня виведення радянських військ з Афганістану

Нове на сайті

Національна дитяча "гаряча лінія"
Національга дитяча гаряча лінія


Сайти, де нам раді