Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Світоч"
Регистрация Вход
Про нас











Рубрики
Педагогічний колектив [53]
Олімпіади [169]
Заходи [350]
Предметний тиждень [248]
Методична робота [29]
Оголошення [195]
Конкурси [285]
Спорт [113]
Батькам [45]
Подорожуємо [57]
Акція [46]
Пам'ять [10]
Від психолога [19]
Опитування [22]
ЗНО [53]
ДПА [7]
Оголошено конкурс [27]
Цікавинки [5]
Знай наших [38]
Патріотичне виховання [67]
літній табір [87]
Профорієнтаційна робота [93]
Початкова школа [4]
Літня школа [30]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Главная » Олімпіади

6 грудня 2019 завершився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, де змагалися між собою у знаннях з різн ... Читати далі »

Категория: Олімпіади | Просмотров: 150 | Добавил: sajt | Дата: 10.12.2019 | Комментарии (0)


Вітаємо переможців та призерів предметної олімпіади з креслення:

І місце -  Верходуб Яна (8-Б);
ІІ місце - Ніколаєва Анастасія (8-Б), 
Кордіс Тетяна (11-А);
ІІІ місце - ... Читати далі »

Категория: Олімпіади | Просмотров: 42 | Добавил: sajt | Дата: 10.12.2019 | Комментарии (0)


Вітаємо переможців та призерів предметної олімпіади з хімії:

І місце -  Літвіненко Влада (7-Б), Бєгічева Катерина (11-А);
ІІ місце - Цвєткова Юлія (7-Б), Мішанчук Артем (8-А), Прозор Анастасія (10-А), 
... Читати далі »

Категория: Олімпіади | Просмотров: 64 | Добавил: sajt | Дата: 06.12.2019 | Комментарии (0)


Вітаємо призерів предметної олімпіади з інформаційних технологій:

ІІ місце - Котляров Богдан (9-А), (вч. Асєєв В.І.).
ІІІ місце -Русіна Єлизавета (8-Б), (вч. Асєєв В.І.).
ІІІ місце - Рябкіна Наталя (10-А), (вч. Хабренко О.М.)

 

... Читати далі »

Категория: Олімпіади | Просмотров: 27 | Добавил: sajt | Дата: 04.12.2019 | Комментарии (0)


Вітаємо призерку  олімпіади - Бегічеву Катерину, ученицю 11-А класу, яка виборола ІІ місце в олімпіаді з екології!!! Висловлюємо щиру вдячність учителю Турській Олені Миколаївні.

Категория: Олімпіади | Просмотров: 11 | Добавил: sajt | Дата: 04.12.2019 | Комментарии (0)


 

І знову перемога!!! На предметній олімпіаді з французької мови маємо переможців:

І місце - 
Єремєєва Вероніка (8-А),
Лисенко Ірина (9-Б).
ІІ місце - ... Читати далі »

Категория: Олімпіади | Просмотров: 116 | Добавил: sajt | Дата: 29.11.2019 | Комментарии (0)


На предметній олімпіаді з астрономії маємо переможців:

І місце - 
Шалдиш Олександр (11 А) 
ІІ місце - Вовк Вікторія(11Б)
 (вч. Садова А.І.)

Вітаємо!

Категория: Олімпіади | Просмотров: 28 | Добавил: админ | Дата: 28.11.2019 | Комментарии (0)


Вітаємо наших правознавців з перемогою в предметній олімпіаді:

ІІ місце -
Нікуліна Маргарита (9Б) 
Легкоступ Владислава (10Б)
Кувшинова Анастасія (10Б), (вч.  ... Читати далі »

Категория: Олімпіади | Просмотров: 86 | Добавил: админ | Дата: 27.11.2019 | Комментарии (0)


Ще дві предметні олімпіади позаду.

Англійська мова

​​​​​​​І місце -
Єремєєва Вероніка (8А), (вч. Бурикіна І.О.) 
Холоста Олеся (9А),(вч. Завалко О.Г.), 
... Читати далі »

Категория: Олімпіади | Просмотров: 207 | Добавил: админ | Дата: 20.11.2019 | Комментарии (0)


Вітаємо переможців предметних олімпіад з

  •  фізики:

І місце - Бабанін Андрій (11А),  Ряхін Олександр (9Б), Іващенко Ілля (8Б), (вч.  ... Читати далі »

Категория: Олімпіади | Просмотров: 116 | Добавил: админ | Дата: 19.11.2019 | Комментарии (0)

1 2 3 ... 16 17 »
Пошук


Афіша тижня
Грудень Тематичний період: «Новорічний калейдоскоп»

06.12 - День Української армії.

25.12 - Католицьке Різдво

Нове на сайті

Національна дитяча "гаряча лінія"
Національга дитяча гаряча лінія


Сайти, де нам раді