Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Світоч"
Регистрация Вход
Про нас











Рубрики
Педагогічний колектив [48]
Олімпіади [148]
Заходи [334]
Предметний тиждень [244]
Методична робота [29]
Оголошення [192]
Конкурси [278]
Спорт [110]
Батькам [45]
Подорожуємо [56]
Акція [45]
Пам'ять [9]
Від психолога [19]
Опитування [22]
ЗНО [51]
ДПА [7]
Оголошено конкурс [27]
Цікавинки [5]
Знай наших [37]
Патріотичне виховання [64]
літній табір [87]
Профорієнтаційна робота [90]
Початкова школа [4]
Літня школа [30]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Главная » 2019 » Січень » 15 » Наші учні - то наша гордість!
13:47
Наші учні - то наша гордість!

Стали відомі загальні результати ІІ туру предметних олімпіад. В цьому році на районній олімпіаді учні нашої школи  показали ще кращий результат, ніж торік, набравши 283 бали (267 б.- минулого року), це 90  призових місць -  І-х - 32, ІІ-х - 32, ІІІ-х - 26.
Ми дякуємо всім учасникам, а їх було більше восьмидесяти.  Та все  ж хочеться відмітити  найактивніших - Легкоступ Владислава (9Б), учасниця олімпіад з 8 предметів, в 6 із яких стала призеркою, принісши школі 16 б., Бікулова Єлизавета (11Б),  5 перемог в 6 олімпіадах (11б.),  Гріщенко Данило та  Комарець Катерина (11Б), по 4  перемоги із 4-х спроб (16 б. та 4 б. відповідно).
Триразові призери: Прозор Анастасія (9А) (15 б.), Бабанін Андрій (10А) (13 б.),  Ряхін Олександр (8Б) (11 б.) Крамчанин Аліна (8Б), Лобас Ігор (9А), Рябкіна Наталя (9А)  (9 б.), Багмет Яна (10Б) (5 б.) 
Двічі отримали перемогу: Іващенко Ілля (7Б) (10 б.),  Єремеєва Вікторія, Коваль Тетяна (10А), Лисенко Ірина (8Б), Машталяр Сергій (9А), Сабліна Анастасія (9Б), Холоста Олеся (8А) (8 б.), Ракша Олександра (10А), Кувшинова Анастасія (9Б) (6 б.), Ананко Софія (9А) (4 б.). 
Згадаємо всіх, хто вніс свою частку в загальну перемогу школи: 

  • Арнаут Катерина (7Б), 
  • Безкоровайна Єлизавета (11А),
  • Вахтін Максим (6В), 
  • Кротова Альвіна (11А), 
  • Леонова Вікторія (7А),  
  • Лисенко Олена (11Б),
  • Лісняк Євген (9А),
  • Приходько Марія (8Б),
  • Пругло Ілона (11А),
  • Сосонна Елизавета (8Б),  
  • Гостіщев Олександр (8А),
  • Зайома Микита  (9В),  
  • Золотарьова Васіліса (9А), 
  • Дановський Руслан (7А),
  • Коваленко Артем (9А ),
  • Колодяжна Олександра (10Б),
  • Мішанчук Артем (7Б),
  • Нікуліна Маргарита (8Б),
  • Сапко Анастасія (11А),
  • Сорока Марія (10А)
  • Федоренко Ілона (11Б),
  • Стуконог Софія (11А),
  • Бєгічева Катерина (10А),
  • Вовк Альбіна (10А), 
  • Вовк Вікторія (10Б),  
  • Комарець Дмитро (7Б), 
  • Котляров Богдан (8А), 
  • Куцевол Соф'я (11А),
  • Маслов Ілля (9А),  
  • Фалалєєва Владислава (8А),
  • Соболевський Микита (11А).

Такого високого результату ми змогли досягти тільки завдяки творчій співпраці учнів та учителів, їх наполегливості, старанням, кропіткій роботі. Успіхів і нових перемог! 
Результати участі в ІІ турі предметних олімпіад

Категория: Олімпіади | Просмотров: 220 | Добавил: админ | Теги: результат, районні олімпіади | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Пошук


Афіша тижня

25 червня - випускний бал, 11 клас


Нове на сайті

Національна дитяча "гаряча лінія"
Національга дитяча гаряча лінія


Сайти, де нам раді