Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Світоч"
Регистрация Вход
Про нас










Рубрики
Педагогічний колектив [45]
Олімпіади [147]
Заходи [317]
Предметний тиждень [235]
Методична робота [28]
Оголошення [185]
Конкурси [262]
Спорт [104]
Батькам [45]
Подорожуємо [54]
Акція [45]
Пам'ять [9]
Від психолога [19]
Опитування [22]
ЗНО [48]
ДПА [7]
Оголошено конкурс [27]
Цікавинки [5]
Знай наших [29]
Патріотичне виховання [63]
літній табір [75]
Профорієнтаційна робота [88]
Початкова школа [3]
Літня школа [9]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Главная » 2017 » Травень » 19 » Перемога наших легкоатлетів!
14:23
Перемога наших легкоатлетів!

17 травня відбулися міські  змагання з легкої атлетики в двох вікових категоріях. Честь нашої школи захищали Кізілов О.(11А), Мурко С.(10А), Філіппов Г.(10А), Кара І.,(11А) Багмут Н.(10А), Бурбела В.(10А) , Литвин В.(9А), Куцевол С.(9А), Комарець К.(9Б), Муц А.(9Б)​​​​, Коваль Т.(8А)​​​​​​​, Ракша О.(8А), Бабанін А.(8А), Дунаєнко Д.(7В), Клікін І.(7В)​​​​​​​, Ткач В.(7Б)​​​​​​​,  Сагалаєва А.(7Б)​​​​​​​, Канакова Л.(6Б).​​​​​​​  В старшій категорії (10-11 кл.)  наші спортсмени були кращими: і юнаки, і дівчата! (ІІ місце - ДІТ, ІІІ - СШ "Талант").
Молодша група (5-9 кл.) посіла також І місце і хлопці, і дівчата (ІІ -   СШ "Талант", ІІІ - ЗОШ  І-ІІ ст.).
Кращі результати в змаганнях показали:

  • Біг 60 м:
    • Молодша:
      • І - Коваль Т.
      • ІІ - Куцевол С.
      • ІІІ - Канакова Л.
      •  
      • ІІ - Бабанін А.
      • ІІІ - Муц А.
  • Біг 100 м
    • Старша:
      • І - Багмут Н.
      • ІІ - Коваль Т.
      •  
      • ІІ - Кара І.
  • Біг 200 м
    • Молодша:​​​​​​​
      • І - Коваль Т.
      • ІІ - Куцевол С.
      • Комарець К.
      •  
      • І - Бабанін А.
      • ІІ - Муц А.
      • ІІІ - Литвин В.
  • Біг 400 м
    • Старша:​​​​​​​
      • І - Багмут Н.
  • Біг 800 м
    • Кізілов О.
  • Стрибки з розбігу
    • Старша:​​​​​​​
      • І - Багмут Н.
      •  
      • ІІІ - Кізілов О.
      •  
    • Молодша
      • І - Куцевол С.
      • ІІІ - Ракша О.
      •  
      • І-  Литвин В.
      • ІІІ - Муц А.
  • Естафета 4 по 100 м - І місця у всіх категоріях

Пишаємося успіхами наших легкоатлетів! Вітаємо!

 

Категория: Спорт | Просмотров: 318 | Добавил: админ | Теги: Світоч, змагання, легка атлетика | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Пошук


Афіша тижня
Лютий
Тематичний період:
«Коловрат вражень»


20.02 - день вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні.
- Години спілкування з зазначеної тематики.
- Відвідування міського реквієму до Дня вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні – 9-10 класи

Підготовка до гала-концерту


Нове на сайті

Національна дитяча "гаряча лінія"
Національга дитяча гаряча лінія


Сайти, де нам раді