Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Світоч"
Регистрация Вход
Про нас










Рубрики
Педагогічний колектив [45]
Олімпіади [147]
Заходи [317]
Предметний тиждень [235]
Методична робота [28]
Оголошення [185]
Конкурси [262]
Спорт [104]
Батькам [45]
Подорожуємо [54]
Акція [45]
Пам'ять [9]
Від психолога [19]
Опитування [22]
ЗНО [48]
ДПА [7]
Оголошено конкурс [27]
Цікавинки [5]
Знай наших [29]
Патріотичне виховання [63]
літній табір [75]
Профорієнтаційна робота [88]
Початкова школа [3]
Літня школа [9]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Главная » 2017 » Листопад » 24 » Про олімпіади в початковій школі
09:31
Про олімпіади в початковій школі

Нещодавно в початковій школі з метою розвитку творчої ініціативи учнів, психологічної підготовки дітей 1 ступеня до олімпіад основної школи та оцінки діяльності вчителів в даному напрямку роботи були проведені предметні шкільні олімпіади з математики, української, російської мови у 3-4 класах.
У шкільному етапі серед учнів 3-4 класів взяли участь 38 учнів:

  •  українська, російська мова 3-4 класи – 18 учнів;
  •  математика 3-4 класи – 20 учнів.

Завдання шкільних олімпіад пропоновані в одному варіанті. Олімпіади для молодших школярів мали пропедевтичний характер. Завдання були розроблені для кожної паралелі згідно додаткової методичної літератури, які як правило, вимагали від учнів нестандартного підходу для виконання, виявлення творчої індивідуальності, знань, умінь, навичок з даних предметів.
Найкращі результати з української, російської мови показали учні 3-4 класів:

  • 1 місце -  Надточий Діана, 3-Б, вч. Тукшаїтова М.А.(рос. мова)
  • 2 місце - Караіванова Аріна,  3-А, вч. Ігнатенко Т.П. (укр. мова)
  • 3 місце - Жадан Валерія, 3-А,  вч. Ігнатенко Т.П. (укр. мова)
  • 1 місце - Тимків Ангеліна, 4-В, вч. Терзі Н.С. (рос. мова)
  • 2 місце - Шарапова Аміра, 4-Б,  вч. Краєва С.П.(рос. мова)
  • 2 місце - Демешко Олександра, 4-А, вч. Євсюкова І.М.(укр. мова)
  • 3 місце -  Карпенко Єлизавета, 4-Б,  вч. Краєва С.П.(рос. мова)
  • 3 місце - Моргун Єгор, 3-В, вч. Алєнікова Т.В. (рос. мова)

Найкращі результати з математики показали учні 3-4 класів:

  • 1 місце - Жекало Анастасія, 3-В, вч. Алєнікова Т.В.
  • 2 місце - Тищенко Тимофій , 3-А, вч. Ігнатенко Т.П.
  • 3 місце - Верхогляд Анастасія, 3-В, вч. Алєнікова Т.В.
  • 1 місце-   Янченко Андрій, 4-Б,  вч. Краєва С.П.
  • 2 місце  - Торохтій Матвій, 4-В, вч. Терзі Н.С.
  • 3 місце  - Овчаренко Домініка, 4-А,  вч. Євсюкова І М.
Категория: Олімпіади | Просмотров: 136 | Добавил: админ | Теги: початкова школа, олімпіади | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Пошук


Афіша тижня
Лютий
Тематичний період:
«Коловрат вражень»


20.02 - день вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні.
- Години спілкування з зазначеної тематики.
- Відвідування міського реквієму до Дня вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні – 9-10 класи

Підготовка до гала-концерту


Нове на сайті

Національна дитяча "гаряча лінія"
Національга дитяча гаряча лінія


Сайти, де нам раді